Рішення 3 пленарного засідання 5 сесії Перечинської міської ради 7 скликання від 26.05.2016р.

                                                                                          Дата публікації: 27.05.2016р.

 УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА

3 пленарне засідання

5 сесії VII скликання

РІШЕННЯ   

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

 

від  26 травня  2016 року №121

         м.Перечин

 

Про надання дозволів на виготовлення технічної

документації із землеустрою, проектів відведення

на земельні ділянки, призначених для

будівництва та обслуговування житлових будинків,

господарських будівель та споруд, ведення

особистого селянського господарства,

надання дозволів на виготовлення

детального плану території.

 

Відповідно до вимог статті 12 глави другої, статті 20, статей 60, 61, 79, 80, 81 глави чотирнадцять, статей 116, 118, 120, 121, 125, 126 глави 19; статей 141, 142 глави 22 Земельного кодексу України, статтей 88,89 Водного кодексу України, статтей 26,47 Закону України «Про землеустрій», Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку визначення розмірів і меж водоохоронних зон та режиму ведення господарської діяльності в них», розглянувши письмові звернення громадян про передачу у власність земельних ділянок у порядку безоплатної приватизації земельних ділянок, які перебувають у користуванні громадян, для обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки), ведення особистого селянського господарства, ведення індивідуального садівництва та додані до заяв відповідні технічні матеріали та документи, що підтверджують розміри вказаних земельних ділянок, ч.6 ст.5 Закону України «Про особисте селянське господарство», на виконання пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та висновки постійної депутатської комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища, міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати Шютєву Андрію Андрійовичу, жит. м. Перечин, вул. Суворова, 14 дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0, 10 га, яка розташована за адресою: м. Перечин, вул. Суворова, 14.
 2. Надати Федіній Тетяні Василівні, жит. м. Перечин, вул. Борканюка, 20/4 дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування господарських будівель і споруд, площею 0, 10 га, яка розташована за адресою: м. Перечин, вул. Борканюка, 20.
 3. Надати Ценкнеру Андрію Васильовичу, жит. м. Перечин, вул. Партизанська, 29 дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,07 га, яка розташована за адресою: м. Перечин, вул. Партизанська, 29.
 4. Надати Литвиненку Юрію Івановичу, жит. м. Перечин, вул. Промислова, 16/2 дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,0584 га, яка знаходиться за адресою: м. Перечин, вул. Промислова, 16.
 5. Надати Мадяру Павлу Ласловичу, жит. м. Перечин, вул. Ужгородська (Жовтнева), 123 дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, площею 0,10 га, яка розташована за адресою: м. Перечин, вул. Ужгородська (Жовтнева), 123.
 6. Надати Мадяру Павлу Ласловичу, жит. м. Перечин, вул. Ужгородська (Жовтнева), 123дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,10 га, яка розташована за адресою: м. Перечин, вул. Ужгородська (Жовтнева), 123.
 7. Надати Гевазі Михайлу Івановичу, жит. м. Перечин, вул. Б.Хмельницького, 42 дозвіл на виготовлення детального плану території щодо цільового призначення частини земельної ділянки, яка належить йому на підставі державного акту серії ЯЕ № 444385 від 30 жовтня 2008 року та розташована за адресою: м. Перечин, вул. Б.Хмельницького, 42.
 8. Надати Дерев»янку Василю Євгеновичу, жит. м. Перечин, вул. Духновича, 22 дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства, площею 0,24 га, яка розташована за адресою: м. Перечин, вул. Духновича, 22.

 

 

 

Міський голова                                                         І.М. Погоріляк

 

 

 УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА

3 пленарне засідання

5 сесії VII скликання

РІШЕННЯ   

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

 

від  26 травня  2016 року №122

         м.Перечин

 

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки для індивідуального

гаражного будівництва, внесення змін

та доповнень до рішень сесії.

 

 

Відповідно до норм статей  12, 40, 80, 81, 116, 121, 125, 126 Земельного кодексу України, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши письмові звернення громадян, додані до них матеріали та документи, врахувавши висновки постійної депутатської комісії, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 1. Надати Гренцер Тетяні Іванівні, жит. м. Перечин, вул. Ужанська (Червоноармійська), 2/17 дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів, площею 0,0024 га, яка розташована за адресою: м. Перечин, вул. Ужанська (Червоноармійська), 2.

 

 

 

  

 

Міський голова                                                                  І.М. Погоріляк

                                                                                        

                                                                                     

 

УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА

3 пленарне засідання

5 сесії VII скликання

РІШЕННЯ   

                                                                                                                                                                                                                                                                                               

 

від  26 травня  2016 року №123

         м.Перечин

 

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою,

надання дозволів на виготовлення

експертних грошових оцінок, затвердження

експертної грошової оцінки земельної ділянки,

надання дозволу на продаж.

 

Відповідно до вимог статей  12, 19, 79-1, 91, 125-126, 128 Земельного кодексу України, норм ст. 9 Закону України «Про оренду землі», керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення фізичних осіб, фізичних осіб-підприємці та юридичних осіб та доданих до них документів, врахувавши висновки постійної депутатської комісії, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Надати Мицька Ганні Михайлівні, жит. м. Перечин, вул. Садова, 31 дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для господарського використання (підприємницької діяльності) площею 0,0999 га, яка розташована за адресою: м. Перечин, вул. Гагаріна, 10.
 2. Надати Мицька Юрію Андрійовичу, жит. м. Ужгород, вул. Сидоряка, 42 дозвіл на виготовлення експертно-грошової оцінки земельної ділянки (код № 2123210100:01:006:0161), для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, яка знаходиться у даного громадянина в оренді згідно договору оренди землі від 17 грудня 2013 року, що розташована за адресою: м. Перечин, вул. Будівельників, 3А.

 

Міський голова                                                         І.М. Погоріляк

                                                                                         

                                                                                     

 УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА

3 пленарне засідання

5 сесії VII скликання

РІШЕННЯ   

                                               

 

від  26 травня  2016 року №124

         м.Перечин

 

Про затвердження технічної документації

із землеустрою, проектів відведення земельних

ділянок, призначених для будівництва та

обслуговування житлових будинків,

господарських будівель і споруд,

індивідуального садівництва, передачу

у власність земельних ділянок.

 

Відповідно до вимог статті 12 глави другої, статті 33 глави п»ятої, статті 40 глави шостої, статей 79, 80, 81 глави чотирнадцять, статей 116, 118, 120, 121, 125, 126 глави 19 Земельного кодексу України, розглянувши письмові звернення громадян про передачу у власність земельних ділянок у порядку безоплатної приватизації земельних ділянок, які перебувають у користуванні громадян, для обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки), ведення особистого селянського господарства, ведення індивідуального садівництва та додані до заяв відповідні технічні матеріали та документи, що підтверджують розміри вказаних земельних ділянок, ч.6 ст.5 Закону України «Про особисте селянське господарство», на виконання пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та висновки постійної депутатської комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища, міська рада

 

 

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити Гоєру Роману Павловичу та Гоєр Оксані Михайлівні, жит. м. Перечин, вул. Заводська, 5, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0511 га, яка розташована за адресою: м. Перечин, вул. Заводська, 5:
  • Передати безоплатно у власність Гоєру Роману Павловичу та Гоєр Оксані Михайлівні, жит. м. Перечин, вул. Заводська, 5, земельну ділянку, яка призначена для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, що знаходиться за адресою: м. Перечин, вул. Заводська, 5,  площею 0,0511 га.
 2. Затвердити Кузіній Олександрі Сергіївні, жит. м. Перечин, вул. Мала, 13 проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,0360 га, яка знаходиться за адресою: м. Перечин, вул. Мала, 13:
  • Передати безоплатно у власність Кузіній Олександрі Сергіївні, жит. м. Перечин, вул. Мала, 13 земельну ділянку, яка призначена для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), що знаходиться за адресою: м. Перечин, вул. Мала, 13, площею 0,0360 га.
 3. Затвердити Штелиха Євгенії Миколаївні, жит. м. Перечин, вул. Ужанська (Червоноармійська), 52 технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0888 га, яка розташована за адресою: м. Перечин, вул. Ужанська (Червоноармійська), 52:
  • Передати безоплатно у власність Штелиха Євгенії Миколаївні, жит. м. Перечин, вул. Ужанська (Червоноармійська), 52 земельну ділянку, яка призначена для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, що знаходиться за адресою: м. Перечин, вул. Ужанська (Червоноармійська), 52, площею 0,0888 га.
 4. Затвердити Константиновій Олександрі Василівні, жит. м. Перечин, вул. Ужгородська (Жовтнева), 39/36 проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва площею 0,0555 га, яка розташована в урочищі «Вулшава» м. Перечин:
  • Передати безоплатно у власність Константиновій Олександрі Василівні, жит. м. Перечин, вул. Ужгородська (Жовтнева), 39/36 земельну ділянку, яка призначена для індивідуального садівництва яка розташована в урочищі «Вулшава» м. Перечин, площею 0,0555 га.

 

Міський голова                                                         І.М. Погоріляк

                                                                                             

                                                                                     

 УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА

3 пленарне засідання

5 сесії VII скликання

РІШЕННЯ   

                                                                                                                                                                                                                                                                                               

 

від  26 травня  2016 року №125

         м.Перечин

 

Про затвердження проектів відведення,

надання в оренду земельних ділянок

несільськогосподарського призначення

в м.Перечин, продовження та припинення

дії договорів оренди земельних ділянок.

 

Відповідно до вимог статті 12, статті 40, статті 124  Земельного кодексу України, розглянувши письмові звернення громадян про затвердження проектів відведення, надання в оренду земельних ділянок несільськогосподарського призначення в м.Перечин, продовження та припинення дії договорів оренди земельних ділянок та додані до заяв відповідні технічні матеріали та документи, ст. 15, 31, 33, 34 Закону України «Про оренду землі» та висновки постійної депутатської комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 1. Поновити «Благодійній членській організації «Карітас святого Августина», яка знаходиться за адресою: м. Перечин, вул. Ужгородська (Жовтнева), 44 договір оренди земельної ділянки № 66 від 23 червня 2010 року терміном на 5 років.
 2. Поновити ТОВ «Корнелія-Трейд», яке знаходиться за адресою: м.Перечин, пров. Ужанський (Червоноармійський), 5, договір оренди землі №43 від 16 листопада 2007 року терміном на 1 рік.

 

 

Міський голова                                                          І.М. Погоріляк

 

       

                                                                                                  

 УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА

3 пленарне засідання

5 сесії VII скликання

РІШЕННЯ   

 

від   26 травня  2016 року №126

               м.Перечин.

 

 Про внесення змін до рішення

 2 сесії  Перечинської міської

 ради VII скликання

 №28 від 24 грудня 2015 року

 «Про міський бюджет на 2016 рік»

(зі змінами від 11.02.2016р., 25.02.2016р.,

21.04.2016р.,12.05.2016р.).

 

 

  Відповідно до статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст.23,78 «Бюджетного кодексу України», міська рада

 

 ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити перерозподіл видатків міського бюджету на 2016 рік (в межах загального обсягу видатків) (додаток 1).
 2. Капітальні видатки та перелік об’єктів, видатки на які у 2016 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міста викласти в новій редакції. (додаток 2).
 3. Затвердити зміни до переліку державних та регіональних програм, які будуть фінансуватися в 2016 році за рахунок міського бюджету ( додаток 3).
 4.   Затвердити зміни до розподілу субвенції  з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів (КФК 250344) в сумі 25000 грн. ( додаток 4).
 5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та підприємницької діяльності міської ради (голова Шинкарчук Я.І.).

 

            

 

         Міський голова                                                           І.М.Погоріляк     

Додаток 1
до рішення 3 пленарного засідання 5 сесії Перечинської іської ради VII скликання від
26 травня 2016р. № ____"Про внесення змін до рішення 2 сесії Перечинської міської ради VII скликання 

від 24 грудня 2015 року №28 "Про міський бюджет на 2016 рік" 

(зі змінами від 11.02.2016р.,25.02.2016 р.,21.04.2016р.,12.05.2016р.) 
                                                                                                                                                                                                                      

 

Перерозподіл видатків міського бюджету на 2016 рік (в межах загального обсягу видатків)
 (грн.) 
Код тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів Код функціональної класифікації, що відповідає даному коду  Найменування коду тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів Видатки загального фонду Видатки спеціального фонду Разом
Усього видатки споживання з  них видатки розвитку Усього  видатки споживання з  них видатки розвитку з  них
оплата праці комунальні послуги та енергоносії оплата праці комунальні послуги та енергоносії бюджет розвитку з них 
капітальні видатки за рахунок коштів, що передаються із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16=4+9
110000   Культура і мистецтво 40000 40000                     40000
110502 0829 Інші культурно-освітні заклади та заходи 40000 40000                     40000
250000   Видатки, не віднесені до основних груп  -40 000 -40 000                     -40 000
250344 0180 Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку 25 000 25 000                     25000
250404 0133 Інші видатки -65 000 -65 000                     -65000
  Всього видатків                           
                         
                         
Секретар міської  ради                                                                                                                                                                                                                                                                                   О.Ю.Вовканич - Белеканич
                         
                         

 

 

                                                                                                                                                     Додаток 2
до рішення 3 пленарного засідання 5 сесії Перечинської міської ради VII скликання від
26  травня 2016р. № ____"Про внесення змін до рішення 2 сесії Перечинської міської ради VII скликання 

від 24 грудня 2015 року №28 "Про міський бюджет на 2016 рік" 

(зі змінами від 11.02.2016р.,25.02.2016 р.,21.04.2016р.,12.05.2016р.) 
 

Капітальні видатки та перелік об’єктів,
видатки на які у 2016 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку
КВК/
КТКВК
Код функціональної класифікації, що відповідає даному коду  Назва головного розпорядника коштів
Найменування коду тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів
Назва об’єктів відповідно  до проектно- кошторисної документації, тощо Загальний обсяг фінансування будівництва  Відсоток завершеності  будівництва об'єктів на майбутні роки  Усього видатків на завершення будівництва об’єктів на майбутні роки  Разом видатків на поточний рік 
1 2 3 4 5 6 7 8
01   міська рада   2834013     4385985
010116 0111 Органи місцевого самоврядування Капітальні видатки       60000
070101 0910 Дошкільні заклади освіти Капітальні видатки       50000
150101 0490 Капітальні вкладення Виготовлення та експертиза проектно-кошторисної документації на реконструкцію тротуару вздовж вулиці Червоноармійська (Ужанська) км 0+000-км 0+449 м.Перечин 5000     5000
150101 0490 Капітальні вкладення Виготовлення та експертиза проектно-кошторисної документації на реконструкцію тротуару вздовж вулиці Червоноармійська (Ужанська) км 0+468- км 1+242,5 м.Перечин 5000     5000
150101 0490 Капітальні вкладення Реконструкція тротуару вздовж вулиці Червоноармійська  (Ужанська) км 0+468- км 1+242,5 м.Перечин 250000     250000
150101 0490 Капітальні вкладення Виготовлення та експертиза проектно-кошторисної документації на будівництво водогону від пл. 50р.Жовтня до мікрорайону "Поташня".м.Перечин 52000     52000
150101 0490 Капітальні вкладення Виготовлення та експертиза проектно-кошторисної документації на будівництво водогону по вулиці Толстого.м.Перечин 25000     25000
150101 0490 Капітальні вкладення Виготовлення та експертиза проектно-кошторисної документації на будівництво дитячого майданчика, м.Перечин 10000     10000
150101 0490 Капітальні вкладення  Будівництво дитячого майданчика.м.Перечин 90000     90000
150101 0490 Капітальні вкладення Виготовлення та експертиза проектно-кошторисної документації на будівництво скверу біля районного будинку культури.м.Перечин 10000     10000
150101 0490 Капітальні вкладення Виготовлення та експертиза проектно-кошторисної документації на будівництво торгового ряду для сільськогосподарської продукції, м.Перечин 5000     5000
150101 0490 Капітальні вкладення Будівництво торгового ряду для сільськогосподарської продукції, м.Перечин 100000     100000
150101 0490 Капітальні вкладення Виготовлення та експертиза проектно-кошторисної документації на будівництво споруди для відновлення водного балансу потічка "Домарадж",  м.Перечин 50000     50000
150101 0490 Капітальні вкладення Виготовлення та експертиза проектно-кошторисної документації на будівництво водогону по вул.Садова, м.Перечин 50000     50000
150101 0490 Капітальні вкладення Виготовлення та експертиза проектно-кошторисної  документації на будівництво зупинки в мікрорайоні "Яслище", м.Перечин 10000     10000
150101 0490 Капітальні вкладення Будівництво зупинки в мікрорайоні "Яслище", м.Перечин 70000     70000
150101 0490 Капітальні вкладення Виготовлення та експертиза проектно-кошторисної документації на реконструкцію водогону від вулиці Гагаріна до пл. 50р.Жовтня, м.Перечин 22518     22518
150101 0490 Капітальні вкладення Реконструкція водогону від вулиці Гагаріна до пл. 50р.Жовтня, м.Перечин 170000     170000
150101 0490 Капітальні вкладення Виготовлення та експертиза проектно-кошторисної документації на реконструкцію водогону від залізнодорожної станції до пл.Народна, м.Перечин 18656     18656
150101 0490 Капітальні вкладення Реконструкція водогону від залізнодорожної станції до пл.Народна.м.Перечин 1250000     1250000
150101 0490 Капітальні вкладення Виготовлення та експертиза проектно-кошторисної документації на реконструкцію вуличного освітлення на пл.Народна, м.Перечин 10000     10000
150101 0490 Капітальні вкладення Реконструкція вуличного освітлення на пл.Народна, м.Перечин 85000     85000
150101 0490 Капітальні вкладення Виготовлення та експертиза проектно-кошторисної документації на реконструкцію будівлі ДНЗ "Веселка", м.Перечин 21755     21755
150101 0490 Капітальні вкладення Виготовлення та експертиза проектно-кошторисної документації на реконструкція клубу військової частини під дошкільний навчальний заклад (коригування), м.Перечин 5000     5000
150101 0490 Капітальні вкладення Виготовлення та експертиза проектно-кошторисної документації на реконструкцію очисних споруд міста, м.Перечин 20000     20000
150101 0490 Капітальні вкладення Реконструкція будівлі ДНЗ "Веселка", м.Перечин 50000     50000
150101 0490 Капітальні вкладення Виготовлення та експертиза проектно-кошторисної документації на реконструкцію будівлі гостинниці (другий поверх) по вул.Ужанська (Червоноармійська), 19,  м.Перечин 5000     5000
150101 0490 Капітальні вкладення Реконструкція будівлі гостинниці (другий поверх) по вул.Ужанська (Червоноармійська), 19,  м.Перечин 69013     69013
150101 0490 Капітальні вкладення Виготовлення та експертиза проектно-кошторисної документації на реконструкцію будівлі на пл.Незаленості,1 (50р.Жовтня), м.Перечин 30000     30000
150101 0490 Капітальні вкладення Виготовлення та експертиза проектно-кошторисної документації на реконструкцію будівлі по вул.Ужанська (Червоноармійська), 30 , м.Перечин 30000     30000
150101 0490 Капітальні вкладення Виготовлення та експертиза проектно-кошторисної документації на реконструкцію будівлі колишнього військомату, м.Перечин 5000     5000
150101 0490 Капітальні вкладення Реконструкція будівлі колишнього військомату, м.Перечин 140000     140000
150101 0490 Капітальні вкладення Виготовлення та експертиза проектно-кошторисної  документації на реконструкцію групи "Малятко" в ДНЗ "Теремок", м.Перечин 10000     10000
150101 0490 Капітальні вкладення Реконструкція групи "Малятко" в ДНЗ "Теремок", м.Перечин 160071     160071
170703 0456 Видатки на проведення робіт, пов`язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг Капітальні видатки.                                 Виготовлення та експертиза пророектно-кошторисної документації на капітальний ремонт вулиці Лермонтова, м.Перечин       7042
170703 0456 Видатки на проведення робіт, пов`язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг Капітальні видатки.                              Виготовлення та експертиза пророектно-кошторисної документації на капітальний ремонт вулиці Гагаріна, м.Перечин       12958
170703 0456 Видатки на проведення робіт, пов`язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг Капітальні видатки.                                                   Капітальний ремонт вулиці Лермонтова, м.Перечин       382401
180409 0490 Внески органів влади автономної республіки Крим та органів місцевого самоврядування у статутні капітали суб’єктів підприємницької діяльності Поповнення статутного капіталу  КП «Комунальник» на капітальні видатки        310000
250344 0180 Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку Капітальні видатки.        210229
250404 0133 Інші видатки Топогеодезична зйомка для генерального плану м.Перечин       195000
250404 0133 Інші видатки Виготовлення генерального плану міста Перечин (розроблення містобудівної документація згідно ст.71 ч.2 п.7 БКУ)       195000
250404 0133 Інші видатки Проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу за рахунок авансу, внесеного покупцем земельної ділянки       20000
250404 0133 Інші видатки Капітальні видатки. Виготовлення та експертиза пророектно-кошторисної документації на капітальний ремонт по заміні віконних та дверних конструкцій будівлі КП"Комунальник" по вул.Жовтнева, 76, м.Перечин       4754
250404 0133 Інші видатки Капітальні видатки. Виготовлення та експертиза пророектно-кошторисної документації на капітальний ремонт даху гаражу КП"Комунальник" по вул.Жовтнева, 76, м.Перечин        4588
250404 0133 Інші видатки Капітальні видатки. Капітальний ремонт по заміні віконних та дверних конструкцій будівлі КП"Комунальник" по вул.Жовтнева, 76, м.Перечин        54965
250404 0133 Інші видатки Капітальні видатки.Капітальний ремонт даху гаражу КП"Комунальник" по вул.Жовтнева, 76, м.Перечин       45035
Всього   2834013     4385985
 
 
 
 
Секретар міської ради                                                                                                                                                                                                                                        О.Ю.Вовканич - Белеканич

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                      Додаток 3
до  рішення 3 пленарного засідання 5 сесії Перечинської міської ради VII скликання від
26 травня 2016р. № ____"Про внесення змін до рішення 2 сесії Перечинської міської ради VII скликання 

від 24 грудня 2015 року №28 "Про міський бюджет на 2016 рік" 

(зі змінами від 11.02.2016р.,25.02.2016 р.,21.04.2016р.,12.05.2016р.) 
 

Зміни до переліку регіональних програм, які фінансуватимуться за рахунок коштів
міського бюджету у 2016 році
      (грн.)
Код типової відомчої класифікації видатків місцевих бюджетів;
Код тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів
Код функціональної класифікації, що відповідає даному коду  Назва головного розпорядника коштів
Найменування коду тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів 
Найменування програми Загальний фонд Спеціальний фонд  Разом
1 2 3 4 5 6 7
01   міська рада        
110502 0829 Інші культурго-освітні заклади та заходи Програма розвитку культурно-масової роботи на 2016-2018 роки 40 000   40 000
250344 0180 Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку Комплексна програма
профілактики злочинності на території м. Перечин
на 2016 – 2020 роки.
25 000   25 000
250404 0133 Інші видатки  Програма ефективного використання майна комунальної власності в м.Перечин 2016-2018 роки -40 000   -40 000
250404 0133 Інші видатки Програма
фінансового забезпечення заходів, щодо боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку на території м. Перечин на 2016-2018рр.
-25 000   -25 000
Всього          
Секретар міської ради                                                                                                                                                                                                                                      О.Ю.Вовканич - Белеканич

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                     Додаток 4
до рішення 3 пленарного засідання 5 сесії Перечинської міської ради VII скликання від
26 травня 2016р. № ____"Про внесення змін до рішення 2 сесії Перечинської міської ради VII скликання 

від 24 грудня 2015 року №28 "Про міський бюджет на 2016 рік" 

(зі змінами від 11.02.2016р.,25.02.2016 р.,21.04.2016р.,12.05.2016р.) 
 

Зміни до розподілу
                    субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів (КФК 250344)
      (грн.)
№п/п Назва програми/головний розпорядник коштів(одержувачі коштів) Загальний фонд-усього Спеціальний фонд-усього у тому числі Разом
видатки споживання видатки розвитку  
1 2 3 4 5 6 7
01 Перечинська міська рада-головний розпорядник коштів 25000       25 000
1 Комплексна програма
профілактики злочинності на території м. Перечин
на 2016 – 2020 роки.
25000       25 000
1.1. Перечинський відділ поліції Ужгородського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області-одержувач коштів 25000       25 000
  Всього: 25000       25 000
 
 
 
Секретар міської ради                                                                                                                                                                                                                                      О.Ю.Вовканич - Белеканич

 

 

 

 

                                                               

УКРАЇНА  

ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА 

3 пленарне засідання

5 сесії VII  скликання

РІШЕННЯ

                                                              

 

Від  26 травня 2016 року №127

               м.Перечин.

 

Про розвиток місцевого

самоврядування на території

м.Перечин в 2016 році

 

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно з розділом І орієнтовного плану роботи Перечинської міської ради та виконавчого комітету на 2016 рік, прийнятого 11 лютого 2016 року, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Прийняти до відома інформацію про розвиток місцевого самоврядування на території м.Перечин в 2016 році (додаток1).

 

 

 

 

Міський голова                        І.М.Погоріляк

 

 

 

 

 

 

Додаток 1

До рішення №__

від 26 травня 2016 року

 

Про розвиток місцевого самоврядування

на території м.Перечин в 2016 році

 

 

 

 

 

 

                                                                                               

 

 

                                                                                         

                                                                                   

УКРАЇНА  

ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА 

3 пленарне засідання

5 сесії VII  скликання

РІШЕННЯ

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

від  26 травня 2016 року №128

         м.Перечин

 

Про оголошення конкурсу на визначення

суб'єкта оціночної діяльності для здійснення

незалежної оцінки об'єктів нерухомого майна

 

Керуючись підпунктами 5, 6 ст. 60,  ст.25, ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про приватизацію державного майна», Законом України «Про оренду державного та комунального майна», рішенням сесії Перечинської міської ради від 21 квітня  2016 року №104 «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади міста Перечин», рішенням сесії Перечинської міської ради від 21 квітня  2016 року №102 «Про внесення змін до рішення 3 сесії 7 скликання №50 Про Положення про приватизацію комунального майна від 11 лютого 2016 року», рішенням сесії Перечинської міської ради від 21 квітня  2016 року №105 «Про порядок проведення конкурсу на право оренди комунального майна територіальної громади м.Перечин», на підставі заяв фізичних осіб-підприємців про оренду та відчуження комунального майна:

ВИРІШИЛА:

 

 1. Доручити конкурсній комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади міста Перечин оголосити конкурс на визначення суб'єкта оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки об'єктів нерухомого майна за адресам м.Перечин:

- будівля підвалу по вул.Ужанській, 3***5  (площа - 119,0 м2);

- будівля котельні теплопостачання по вул. Гагаріна, 6-К (площа - 211,4 м2) ;

- будівля котельні теплопостачання на пл.Незалежності, 1-К (площа - 231,6 м2);

- будівля котельні теплопостачання по пров. Ужанський, 19 –К (площа - 87,3м2).

 1. Уповноважити Перечинського міського голову Погоріляка І.М. від імені Перечинської міської ради за результатами конкурсного відбору суб'єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки об'єктів нерухомого майна заключити договір про проведення незалежної оцінки об’єктів комунального майна з переможцем конкурсу.
 2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Піддубного С.В.

 

 

Міський голова                                                                            І.М.Погоріляк

 

 

УКРАЇНА  

ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА 

3 пленарне засідання

5 сесії VII  скликання

РІШЕННЯ

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

від  26 травня 2016 року №129

         м.Перечин

 

Про створення комісії з конкурсного

відбору суб’єктів оціночної діяльності для

проведення експертної грошової

оцінки земельних  ділянок

З метою забезпечення економічного регулювання земельних відносин, конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності для експертної грошової оцінки земельних ділянок, відповідно до Законів України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, “Про оцінку земель”, «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», “Про оренду землі”, “Про місцеве самоврядування в Україні” та Земельного кодексу України, міська рада

ВИРIШИЛА:

 1. Створити комісію з конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок у складі:

Сікора Ростислав Зіновійович – голова комісії – провідний спеціаліст з питань регуляторної політики, юрист Перечинської міської ради ;

Попович Ярміла Павлівна – секретар комісії - начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності Перечинської міської ради;

Герзанич Володимир Іванович – начальник КП «Комунальник»;

Гунка Федір Федорович – депутат Перечинської міської ради;

Скубенич Михайло Афанасійович – депутат Перечинської міської ради;

Болтян Олександр Олексійович – депутат Перечинської міської ради;

Шинкарчук Ярослав Іванович депутат Перечинської міської ради;

Скрип Андрій Васильович – депутат Перечинської міської ради;

Бісун Святослав Мирославович – депутат Перечинської міської ради.

 1. 2. Комісії  проводити  засідання у разі необхідності.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Піддубного С.В.

 

 

Міський голова                                                                            І.М.Погоріляк

 

                                                                                     

                                                                                         

                                                                                   

УКРАЇНА  

ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА 

3 пленарне засідання

5 сесії VII  скликання

РІШЕННЯ

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

 

від  26 травня  2016 року № 131

         м.Перечин

 

Про внесення змін та доповнень

в рішення 3 сесії VII скликання

№64 віл 25 лютого 2016 року

«Про затвердження проектів відведення,

надання в оренду земельних  ділянок

несільськогосподарського призначення

 в м. Перечин, продовження терміну дії

договорів оренди земельних ділянок,

відмову у наданні дозволів, виготовлення

 технічної документації із землеустрою,

надання дозволів на виготовлення експертних

грошових оцінок, затвердження експертної

грошової оцінки земельної ділянки,

надання дозволу на продаж»

 

Відповідно до вимог статей    91, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, норм ст. 6 Закону України «Про оренду землі», керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення  юридичних осіб та доданих до них документів, врахувавши висновки постійної депутатської комісії, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Внести зміни в пункт 4 до рішення 3 сесії Перечинської міської ради VII скликання №64 від 25.02.2016 «Про затвердження проектів відведення,

надання в оренду земельних  ділянок несільськогосподарського призначення в м. Перечин, продовження терміну дії договорів оренди земельних ділянок, відмову у наданні дозволів, виготовлення технічної документації із землеустрою, надання дозволів на виготовлення експертних грошових оцінок, затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки, надання дозволу на продаж» (із внесеними змінами від 12.05.2016 р. рішення №118) та викласти його в наступній редакції:

«4. Надати дозвіл ТзОВ «ПСК Яблуко», юр. адреса: м.Перечин, пл. Народна, 3, в особі директора Опаленик О.В. на виготовлення проекту землеустрою відведення земельної ділянки в оренду площею 0,2053 га, яка розташована по вул. Будівельників,6а, м. Перечин, кад. ном. 2123255100:01:006:0115 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств, переробної, машинобудівної та іншої промисловості.»

 1. Внести зміни в пункт 16 до рішення 3 сесії Перечинської міської ради VII скликання №64 від 25.02.2016 «Про затвердження проектів відведення,

надання в оренду земельних  ділянок несільськогосподарського призначення в м. Перечин, продовження терміну дії договорів оренди земельних ділянок, відмову у наданні дозволів, виготовлення технічної документації із землеустрою, надання дозволів на виготовлення експертних грошових оцінок, затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки, надання дозволу на продаж» (із внесеними змінами від 12.05.2016 р. рішення №118)та викласти їх в наступній редакції:

 

 «16. Надати дозвіл Перечинській районній спілці споживчих товариств, юр. адреса: м.Перечин, пл. Народна, 5, в особі голови правління Дзямулич В.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду площею 0,97 га, яка розташована по вул. Маяковського, 46, м. Перечин для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств, переробної, машинобудівної та іншої промисловості.»

 

Міський голова                                          І.М.Погоріляк

 

УКРАЇНА  

ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА 

3 пленарне засідання

5 сесії VII  скликання

РІШЕННЯ

                                                              

 

Від  26 травня 2016 року №130

               м.Перечин.

 

Про внесення змін до рішення

№26 від 24.12.2015 року

«Про затвердження цільових

програм з питань розвитку місцевого

самоврядування на 2016-2018 роки

 

      Відповідно до пункту ст.22, ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  у зв’язку з виникненням необхідності збільшення переліку заходів і завдань, ,  міська рада        

 

ВИРІШИЛА:

 

       1.Додаток  №4 до рішення « Про затвердження цільових програм з питань розвитку місцевого самоврядування на 2016-2018 роки»   викласти в новій редакції (згідно додатку 1).

 

       2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та підприємницької діяльності міської ради (голова Шинкарчук Я.І.).

 

 

  

 

Міський голова                                                                          І.М.Погоріляк

                                     Додаток  1 до  рішення 3 пленарного

засідання 5 сесії Перечинської міської

              ради VII скликання від 26 травня  2016 року

№130 «Про внесення змін

до рішення №26 від 24.12.2015 року

«Про затвердження цільових

програм з питань розвитку місцевого

самоврядування на 2016-2018 роки"

 

 

ПРОГРАМА

Розвитку культурно-масової роботи у м. Перечин на 2016-2018рр.

 

Загальні положення

Дана Програма розроблена на виконання повноважень міської ради у сфері культурно-масової роботи у місті Перечин на 2016-2018рр.

Мета Програми

Забезпечення умов для розвитку культури, духовного збагачення мешканців міста у співпраці з міською радою.

Основні завдання

- розвиток народної творчості;

- святкування державних та визначних дат;

- збереження традицій, обрядів, звичаїв населення міста;

- нагородження переможців конкурсу.

- відзначення  кращих жителів Перечина;

Основні напрями реалізації Програми

 1. Забезпечення виконання заходів визначених Програмою;
 2. Фінансове забезпечення Програми.

Заходи по реалізації Програми

 1. Святкування:

до дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав -лютий;

- День Захисника Вітчизни – жовтень.

- Міжнародний жіночий день – березень.

- До дня Чорнобильської трагедії – квітень.

- День Перемоги – травень.

- День Перечина – травень.

- Перший та останній звоники – вересень,травень.

- День молоді – червень.

- День Конституції – червень.

- День Незалежності – серпень.

- День Гідності та Свободи – листопад-лютий.

- День інвалідів – грудень.

- День пам’яті жертв голодомору, визволення Перечина від німецько-фашистських загарбників – листопад.

- День місцевого самоврядування – грудень.

- Новорічно-різдв’яні свята – грудень-січень.

 1. Культурномасові заходи:

- Відзначення кращих жителів міста та ювілейних дат старожилів міста.

- Присвоєння звання “Почесний громадянин міста ”.

Фінансове забезпечення Програми

Фінансування Програми буде здійснюватись у межах бюджетних призначень, передбачених міським бюджетом, спонсорських, благодійних внесків та інших джерел, незаборонених чинним законодавством.

 

Програмою будуть фінансуватися такі заходи:

- закупка постерів, флаєрів,призів, грамот, подарунків, квітів, вінків, матеріалів, інвентаря;

- оплата за виготовлення сувенірів, вимпелів та іншої продукції з тематикою міста;

- харчування учасників круглих столів, делегацій, учасників художньої самодіяльності;

- оплата за автомобільне паливо;

- фінансування концертних та молодіжних програм;

- нагородження переможців конкурсів акції “Перечин – наш рідний дім”;

- оплата за виготовлення оголошень, програм, запрошень ,нагрудних знаків, футлярів, посвідчень, комплекта почесного громадянина, комплектів для ветеранів Чорнобиля» та іншої друкованої продукції для підготовки міроприємств;

- виплата відряджувальних витрат для участі в районних, обласних, республіканських оглядів, конкурсів та ін.;

- фінансування прийомів закордонних гостей;

- оплата послуг з друку матеріалів, альбомів;

- нагородження кращих жителів Перечина та відзначення ювілейних дат старожилів міста;

-оплата послуг чергування бригади екстренної медичної допомоги;

 - послуги по підключення споживача до електромережі при тимчасовому  постачанні електроенергії без засобів обліку;

- фінансування організаційних міроприємств – встановлення сцени, музичне озвучення, оренда приміщень, художнє оформлення, проведення масових заходів, обсягів фінансування;

- закупка новорічних гірлянд, іграшок, подарунків та інших матеріалів, пов’язаних з проведенням Новорічно-різдвяних свят в місті;

- оплата послуг проживання делегацій, запрошених гостей міста  в готелях.

 

 

 

 

Секретар міської ради                                    Вовканич-Белеканич О.Ю.

 

 

 

 

ПАСПОРТ ПРОГРАМИ

Назва: Програма розвитку культурно-масової роботи у м. Перечин на 2016-2018рр.

 

Підстава для розроблення Програми: п.22 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.

 

Замовник: Перечинська міська рада.

 

Виконавець: виконавчий комітет міської ради.

 

Мета Програми: Виконання повноважень міською радою у сфері культурно-масової роботи у місті, забезпечення умов для розвитку культури.

 

Загальні обсяги фінансування: 500,0 тис.грн. з міського бюджету та інших джерел надходження.

 

Очікувані результати: Поліпшення розвитку культури національно-культурних традицій, народної творчості, відродження художніх промислів.

Контроль за виконанням Програми: Постійні комісії міської ради з питань освіти, культури і спорту, туризму та міжнародних відносин (голова – Гунка Ф.Ф.). та з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, та підприємницької діяльності (голова – Шинкарчук Я.І.)

 

Секретар міської ради                                    Вовканич-Белеканич О.Ю.