Рішення 1 пленарного засідання 17 сесії 7 скликання від 10.09.2020

Дата оприлюднення: 11.09.2020

Рішення 1 пленарного засідання

17 сесії 7 скликання

 

 

Назва рішення

 

 

827.    

Про затвердження проєктів відведення земельних ділянок, призначених для ведення особистого селянського господарства, індивідуального садівництва та передачу у власність земельних ділянок.

 

828.    

Про затвердження технічних документацій із землеустрою, проєктів відведення земельних ділянок, призначених для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, та передачу земельних ділянок у власність.

 

829.    

Про затвердження проєктів відведення на земельні ділянки, призначені для будівництва індивідуальних гаражів та передачу у власність земельних ділянок.

 

830.    

Про внесення змін в рішення сесій Перечинської міської ради.

 

831.    

Про відмову та надання дозволів на розроблення технічних документацій із землеустрою, проєктів землеустрою щодо відведення на земельні ділянки, призначені для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд.

 

832.    

Про відмову та надання дозволів на розроблення проєктів відведення земельних ділянок, призначених для ведення особистого селянського господарства,  індивідуального садівництва та індивідуального дачного будівництва.

 

833.    

Про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів.

 

834.    

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

 

835.    

Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок несільськогосподарського призначення в оренду в межах Перечинської ОТГ.

 

836.    

Про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування.

 

837.    

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок, які призначені для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

838.    

Про надання дозволів на розроблення детальних планів територій земельних ділянок.

 

839.    

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій.

 

840.    

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, призначених для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, та передачу земельних ділянок у власність.

 

841.    

Про проведення інвентаризації земельної ділянки в м. Перечин.

 

842.    

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну частку (пай).

 

843.    

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки несільськогосподарського призначення для для будівництва і обслуговування інших будівель громадської забудови.

 

844.    

Про виділення приміщень для облаштування службових кабінетів дільничних інспекторів поліції.

 

845.    

Про програму профілактики злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території Перечинської ОТГ на 2020-2021 роки.

 

846.    

Про затвердження нової редакції цільової програми розвитку фізичної культури та спорту в Перечинській ОТГ.

 

847.    

Про затвердження нової редакції цільової програми ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення на території Перечинської ОТГ.

 

848.    

Про передачу товарно-матеріальних цінностей.

 

849.    

Про внесення змін до рішення міської ради від 05 грудня 2019 року №689 «Про бюджет міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» (зі змінами від 06 лютого, 17 березня, 24 березня, 28 травня, 25 червня 2020 року).

 

_______________________________

Завантажити всі: Рішення 1 пленарного засідання 17 сесії 7 скликання від 10.09.2020р