Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Перечинської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади керівника (директора) Перечинської школи мистецтв Перечинської міської ради Закарпатської області

Відділ освіти, культури, сімї, молоді та спорту

Перечинської  міської ради

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

керівника (директора) Перечинської школи мистецтв

Перечинської міської ради Закарпатської області, яка знаходиться за адресою: м.Перечин, вул. Ужгородська, 20.

До участі у конкурсі запрошуються громадяни України з вищою освітою за спеціальністю, за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст або магістр, стажем роботи у сфері культури не менше трьох років, які володіють державною мовою, мають  організаторські здібності; здатні за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки та мають навички роботи з комп’ютерною технікою та документами у програмах Word, Exсel.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі:

- заяву про участь у конкурсі з наданням письмової згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність або відсутність судимості;

- копії документів про вищу освіту, а також наукові ступені, вчені звання (у разі наявності);

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

- копії паспорта та ідентифікаційного коду, засвідчені кандидатом;

- два рекомендаційні листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої нею інформації.

Претендент може надати інші документи, які, на його думку, підтверджують його професійні чи моральні якості.

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці надається провідним спеціалістом з організаційної роботи Щербанич Мар’яною Василівною, тел. 0956953057, ел. адреса: info@osvita-perechin.gov.ua

Дата оголошення конкурсу: 02.09.2021 р.

Початок формування конкурсної комісії: 03.09.2021 р.

Термін подання документів: 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: м.Перечин, вул.Ужанська, 19 б, відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Перечинської міської ради.

Перше засідання конкурсної комісії  відбудеться 11.10.2021 р. у приміщенні відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Перечинської міської ради.

Умови проведення конкурсу:

Конкурсний добір проводиться публічно.  Орган управління забезпечує відео- та аудіофіксацію всіх засідань конкурсної комісії на своєму офіційному вебсайті.

Конкурсна комісія проводить перше засідання через 10 днів після закінчення строку приймання документів. На першому засіданні конкурсна комісія розглядає документи, подані кандидатами на відповідність кваліфікаційним вимогам. Результати розгляду  невідкладно повідомляються кандидатам електронною поштою чи іншим засобом зв’язку, зазначеним в автобіографії.

На другому засіданні конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проєктів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.