Перечинська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для виконання експертної грошової оцінки земель для комерційного використання, які підлягають продажу:

Перечинська міська рада оголошує конкурс

з відбору суб’єктів оціночної діяльності для

виконання експертної грошової оцінки земель для комерційного використання,

які підлягають продажу:

  • гр. Мицьки Юрію Андрійовичу, пл. 0,1234 га за адресою м.Перечин, вул.Будівельників, 3 «А» (надана в оренду для для будівництва та обслуговування будівель торгівлі)

Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для виконання експертної грошової оцінки земель відбудеться в приміщенні Перечинської міської ради за адресою м.Перечин, пл.Народна 16, о 14:00 год, 22.06.2016 року

Кінцевий термін прийому документів 20.06.2016 року.

Учасникам конкурсу потрібно подати конкурсну документацію, яка складається з конкурсної пропозиції та підтвердних документів.

Для участі у конкурсі подають наступні документи:

  • заява на участь у конкурсі (за встановленою формою);
  • копія установчого документа претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента-юридичної особи);
  • копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна,
  • письмової згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їх особистими підписами;
  • копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності,
  • інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його кваліфікації, досвіду роботи у якості суб’єкта оціночної діяльності у проведенні оцінки майна, зокрема подібного майна та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).
  • Опис підтвердних документів.

Копії підтвердних документів завіряються заявником. При собі мати оригінали документів.

Конкурсна пропозиція претендента подається на кожний об'єкт окремо, у запечатаному конверті і має містити пропозиції щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт.

Конкурсну документацію слід подавати конкурсній комісії за адресою: м. Перечин пл.. Народна, 16 кабінет №114.

Конкурсна документація подається у запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті. На конверті необхідно зробити відмітку: “На конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності” ( зазначити адресу об’єкта та дати проведення конкурсу).