Звіт про діяльність КП «Комунальник» з 01.12.2016 року по 01.05.2016 року

Після призначення начальником Перечинського КП «Комунальник» Герзанича Володимира Івановича з 01 грудня 2015 року, було зроблено великий обсяг робіт, який відповідно був побачений та оцінений людьми, а не тільки залишився в словах та обіцянках.

Почнемо з того, що було ліквідовано 35 проривів в районах: водозабору м.Перечин, 

     

вул.Маяковського, вул. Гагаріна, вул. Марії Підгірянки, вул. Богдана Хмельницького, площі Незалежності, де було замінено частину старої труби водопроводу на нову пластмасову.

       На пл. Народній, на території стадіону, школи-інтернату та ін.

Під час ремонту останніх проривів, які були ліквідовані, і які текли довгий час у ґрунт, використовувалась нова технологія ремонту водопроводу. Використовувались односторонні ремонтні муфти, виготовлені з нержавіючої сталі. Так як частина старої водопровідної труби не підлягала ремонту, і просто розвалювалась в руках у більшості випадків.

У районі вулиці Маяковського на розі вулиці Гагаріна було замінено 6 метрів чавунної труби на пластикову, у зв’язку з тим, що чавун був непридатний до подальшої експлуатації,  про що можна було подивитись на фото вище.

У грудні місяці нас чекала неприємність, яка була зв’язана із затопленням водозабору в м.Перечин.

            

З січня 2016 року, працівниками КП «Комунальник» було зварено нові  ящики для сортування сміття, збирання поліетиленових пляшок. Дані роботи були закінчені у березні та ящики було встановлено на площі Народній, площі Незалежності та вул. Жовтневій на майданчиках для збору сміття.

                                            

Проводилась обрізка дерев по вул. Маяковського, вул. Гагаріна, вул. Ужанській, вул. Богадана Хмельницького.

 Було відремонтовано багато світильників на стовпах та замінено лампочок по багатьох вулицях Перечина.

 У парку на площі народній було замінено два світильники на ЛЕД світильники ССВ – 002 – 48(39Вт, 3950Лм, ІР-65).