Звіт про діяльність КП «Комунальник» з 01.01.2016 року по 01.12.2016 року

Першочергово робота КП «Комунальник» за звітній рік була спрямована на забезпечення основних напрямків діяльності, тобто на забезпечення населення Перечина якісною питною водою, водовідведенням, належного благоустрою та обслуговуванням житлового фонду.

За цей рік було ліквідовано 87 проривів на мережах міського водопроводу. У декількох випадках було вперше в Перечині, при ремонті водопроводів, було застосовано нові технології, використання односторонніх ремонтних муфт з нержавіючої сталі, що надало змогу провести певну економію коштів.

На вулиці Лермонтова було проведено нову гілку централізованого питного водогону по обидва боки вулиці, що забезпечило відповідний тиск води у багатоповерхових будинках. Завдяки новій гілці водопроводу та ремонту мережі в мікрорайоні Посьолок, працівники КП «Комунальник» забезпечили водопостачання в цьому мікрорайоні цілодобово.

У зв’язку із повним виходом із ладу водопровідної мережі на території дитячого навчального закладу «Веселка» нами були проведені роботи по повній заміні аварійної ділянки труби. Було проведено роботи по реконструкції частини водогону по вул. Марії Підгірянки - 60 метрів. У літній час було проведено заміна внутрішньо будинкових мереж водопровідних труб за адресами пл. Народна, 20, до даного будинку було замінено відрізок труби від підкачуючої станції до будинку. Частково проведено заміну внутріщньобудинкових водопровідних мереж по вул. Ужгородська, 39, та на пощі Незалежності, буд №1.

Проведено реконструкцію системи підкачуючої станції міського водогону на  площі Народній, яка обслуговує декілька житлових багатоквартирних будинків. Після будівництва нової мережі водопроводу від залізно дорожньої станції до площі Народна, провулку Ужанський, вулиць: Маяковського, гагаріна, Ужанчська працівниками КП «Комунальник» проведено підключення всіх споживачів до нового водогону.

За звітній період було замінено насосне обладнання КНС №2, що знаходиться на площі Незалежності. По вулиці Горького замінено частково каналізаційну мережу протяжністю 33 метри.

Керівництво КП «Комунальник» велику увагу приділяло благоустрою міста, що дало свої позитивні результати. По факту порушення правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів було відкриті 4 адміністративні провадження згідно статті 152 Кодексу України про адміністративні порушення. Для покращення благоустрою міста було створено і встановлено контейнери для збирання поліетиленового сміття у кількості 3 шт. Ліквідовані стихійні сміттєзвалища на території міста.

Крім цього підприємством встановлення 20 антивандальних сміттєвих баків, що полегшує роботу при санітарній очистці вулиць, та робить Перечин біль привабливим.

Щоденно проводиться збирання та ручне прибирання вулиць міста. В літній період проводився полив центральних вулиць. Регулярно підприємство здійснювало покос газонів, посів трави, полив клумб у центрі міста, та посадка квітів.

Окремо хочеться виділити роботи підмітальників, котрі протягом року вимітали залишки сипучих матеріалів, які залишалися на вулицях від посипання їх у зимовий період. Таким чином вивезено з центральних вулиць міста декілька десятків тон відпрацьованого матеріалу, котрим дихали наші жителі та й забивалися ливневі каналізації.

Клопітка робота по кронуванні та видаленні аварійних дерев, яка не проводилася в Перечині протягом останніх років, також дала свої позитивні результати, а головне зменшило небезпеку для наших жителів.

У центральній частині міста проведено заміну застарілих світильників вуличного освітлення на сучасні, більш економні  світлодіодні світильники, що  дає змогу трошки економи на електроенергії для вуличного освітлення.

Прокладено нові мережі вуличного освітлення по окремих вулицях, які не були освітленими. Це: 8-го Березня, частково Гуменська, частково Ломоносова. На вулицях Лермонтова та Борканюва було встановлено нові електроопори вуличного освітлення й освітлено цю територію Перечина.

За весь рік було проведено заміну та ремонтні роботи вуличного освітлення на вулицях: Ужгородська, Ужанська, Богдана Хмельницького, Маяковського,  Духновича, Гагаріна, площа Народна, Толстого, Гуменська. Марії Підгірянки, Горького, Весняна.

7-8 листопада працівники КП «Комунальник» спільно з бійцями Перечинського ДСНС ліквідувати наслідки повені. Згідно звернень громадян міста, було очищено септики дворогосподарств громадян, які були підтопленими. Крім цього працівники КП «Комунальник» оперативно вирішували питання щодо недопущення підтоплення територій, підвезення питної і технічної води населенню міста.

За цей період КП «Комунальник» завдяки фінансовій підтримці міської ради закупило декілька одиниць техніки, що дало змогу краще виконувати поставлені на нас завдання. Це: ЗИЛ 431412(автопідйомник), ГАЗ 32213 (Газель) та ГАЗ -53(самоскид). Проведено ремонт автотранспортних засобів таких, як ЗІЛ – 130 – ремонт Вирішуючи проблеми заборгованості КП «Комунальник» перед бюджетом та іншими організаціями, нами було успішно проведено в 2016 році процедуру санації підприємства. Дана процедура передбачає собою відстрочку на один рік та розстрочку на 10 років  податкового боргу за минулі періоди.

       

         Начальник КП «Комунальник»                  

Герзанич В.І.