Звіт Перечинського міського голови   Івана Погоріляка за місяць проробленої роботи

Як і обіцяв у своїй передвиборчій програмі, сьогодні звітуюся перед територіальною громадою Перечина за перший місяць роботи. Нагадаю, що мої повноваження, як міського голови та повноваження депутатів міської ради 7-го скликання, було визнано 10 листопада 2015 року. А новообрані заступник, секретар ради та керуюча справами виконавчого апарату до роботи приступили лише 24 листопада після проходження спеціальної перевірки.

За цей період,  підготовано повноцінну сесію міської ради, з дотриманням вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», котра пройде у два пленарні засідання 17 та 24 грудня. Починаючи з 10 грудня, за тиждень до сесії, депутати мають змогу отримати усі робочі матеріали майбутньої сесії в друкованому вигляді, а в електронному уже отримали раніше. Депутати минулого скликання такі  матеріали отримували за один день до сесії.

За моєю ініціативою, з метою ознайомлення територіальної громади Перечина з станом комунального майна громади, проводиться його  інвентаризація. По закінченні інвентаризації це питання буде розглянуто на черговій сесії, а  Акт, після його затвердження депутатами, оприлюднимо на офіційному сайті міськради.

Попереднє керівництво міськради заблокувало роботу офіційного сайту міської ради, тому ми вимушені були створювати новий сайт (perechyn.com.ua) на якому зараз оприлюднюємо усі проекти рішень сесій і виконкому та іншу інформацію.

Дитячим дошкільним закладам завезено паливні дрова. У дитсадку «Веселка» побудовано шиферний дах над приміщенням де знаходтиться  котельня і пральня.

З першого грудня прийнято на роботу нового начальника КП «Комунальник», бо колишнього було звільнено за декілька днів до визнання моїх повноважень, але виконання його обов’язків не було покладено на жодну посадову особу цього підприємства. КП «Комунальник» дісталося нам у жахливому стані та загальною заборгованістю в сумі 685 тис. грн., а ще штрафом від екологічної інспекції у розмірі 78,0 тис. грн.

 Використовуючи сприятливі погодні умови, ми почали ремонтувати приміщення КНС №2 (каналізаційно-насосна станція), що знаходиться на пл. 50 років Жовтня, де повністю уже замінено рубіроїдне покриття даху, встановлено нові металеві парапети. Будівлю поштукатурено і частково замінено вікна і двері. Робота продовжується.

Працівники КП «Комунальник» розпочали очищення узбіччя вулиці Жовтнева від мучки та глини, котра не прибиралася багато років. Накопичення цього бруду  на вулицях міста призводить до замулення системи ливневої каналізації, а в  літній період все це здіймається в повітря і ми тим дихаємо.

Для комунальників закуплено автомобіль-вишку, що дасть змогу самим відновлювати вуличне освітлення, не запрошуючи приватні структури з Ужгороду, та виконувати інші господарські роботи. Мешканці Перечина та району також матимуть можливість замовляти вишку для власних потреб.

З першого дня роботи розпочали ремонтні роботи на мережах міського водогону. Проведено ряд профілактичних робіт та ліквідовано декілька, так званих, проривів на водогоні в межах міста. Ці заходи  дали змогу більшій частині Перечина отримувати питну воду цілодобово.

До дня місцевого самоврядування, спільно із депутатами міськради, провели толоку на прилеглій території колишнього військового клубу в ході якої вирізали дерева, котрі руйнували споруду. Цю роботу плануємо продовжити в майбутньому.

За перший місяць робити, спільно із депутатами міськради Михайлом Барником та Євгеном Баєвим відвідали міста побратими: Собранці (Словаччина), Лежайськ і Глогов Малопольський (Польща).

Під час цього візиту узгоджено план співпраці на найближчий період у сфері культури та спорту. Є надія, що наші дорослі та дитячі колективи художньої самодіяльності, спортивні команди в наступному році представлятимуть наше місто на міжнародних форумах, а на наших святах будуть представники міст-побратимів.

Дякую за терпіння і порозуміння.

З повагою,

міський голова                                          Іван Погоріляк