Жительку міста привітали зі 100-річним ювілеєм

Сьогодні, жителька м.Перечин Олена Іванівна Ілляш святкує свій 100-й День народження. 

Олена Іванівна народилася 23 травня 1916 року в багатодітній сім’ї у Перечині.

Вже з юних літ, гарна, жвава та рішуча дівчина включається у творчу діяльність молодіжної організації «Січовик», створеної в Перечині 1930 року.

Олена була найактивнішою учасницею просвітянського хору, до якого входило понад 80 осіб. З великим успіхом хор двічі виступав у Празі.

Олена Іванівна – учасниця історичних окружних просвітянських з’їздів, скликаних, перечинською філією краєзнавчого товариства «Просвіта». Сумлінно виконувала доручення «Союзу українок» при читальні перечинської Просвіти, який розповсюджував серед населення історичну, наукову та художню літературу. Захоплювалась народною творчістю – ткацтвом та вишиванням. Свою долю поєднала з відомим на весь край майстром столярної справи Іваном Ілляшем. Разом вони виростили та виховали двоє дітей – Івана та Ольгу.

Любляча мама, бабуся продовжує виховувати внуків та правнуків своїми порадами та настановами.

У день золотого ювілею, до оселі довгожительки завітали міський голова Іван Погоріляк, голова Перечинської РДА Віктор Олефір, голова районної ради Михайло Ласкін, начальник відділу призначення та перерахунку виплати пенсій Перечинського об’єднаного УПФ Ірина Гутич.

В честь свята,  представники влади вручили ювілярці квіти, подарунки, побажали їй міцного здоров’я, миру, злагоди, бадьорості духу та довгих років життя.

Приємним дарунком для Олени Іванівни стали не лише вітання представників  влади, а й новина про збільшення розміру пенсійної виплати.