Збережемо первоцвіти для майбутніх поколінь!

Щороку, наприкінці зими та на початку весни, в результаті незаконного збору та продажу в Україні знищуються мільйони ранньоквітучих рослин. Серед них – підсніжники, шафрани, білоцвіти, проліскита та ін. Більшість цих видів занесена до Червоної книги України.
Саме тому, цьогорічний конкурс на кращий дитячий промоційний проект, націлений на пропаганду охорони об’єктів рослинного світу, занесених до Червоної книги України, зокрема первоцвітів на тему: «Природа – це я!» , проводився з метою збереження первоцвітів, недопущення руйнування місць їх зростання, привернення уваги громадськості до проблеми охорони ранньоквітучих рослин.
У конкурсі, що відбувся 7 квітня на базі Перечинської ЗОШ І-ІІІ ст. взяли участь школярі 5-7 класів, загальноосвітньої школи та гімназії.
У ході заходу звучали різні вірші, пісні та міні-сценки на захист весняних квітів… Саме дійство перетворилося у яскраве свято дитячої творчості та підкреслило значимість природоохоронної роботи. Плакати та малюнки, представлені шкільними командами, інформували про види рідкісних і зникаючих видів первоцвітів та ранньоквітучих рослин, занесених до Червоної книги.
Визначитися з призовими місцями комісії було дуже складно, адже учні підготувались достойно. Всі учасники отримали призи та нагороди. Головним призом для них стане поїздика в Долину крокусів у Колочавському музеї «Старе село» та на о.Синевир.
Захід відбувся в рамках щорічної Всеукраїнської операції «Первоцвіт».