Засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, побутового та торгівельного обслуговування, промисловості, будівництва, транспорту та зв’язку

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, побутового та торгівельного обслуговування, промисловості, будівництва, транспорту та зв’язку.
Секретар ради Олеся Вовканич-Белеканич ознайомила членів комісії з проектами рішень, які виносяться на розгляд чергової 3 сесії Перечинської міської ради 7 скликання.
Першим розглядалось питання про передачу опалювального котла з балансу міської ради на баланс КП «Комунальник». Проект рішення було прийнято депутатами одноголосно.
Наступними до уваги депутатів було запропоновано проекти рішень про внесення змін до рішення 2 сесії від 24 грудня 2015 року №34, про передачу у приватну спільну сумісну власність комунальної квартири, про внесення змін до Статуту КП «Комунальник», а саме до п.2.Предмет, основні цілі і напрямки діяльності Підприємства, додати п.п. 2.2.37 ремонт і технічне обслуговування електричного устаткування. ( зі статутом можна ознайомитися за посиланнямhttp://www.perechyn.com.ua/…/proekti-rishen-3-sesiyi-perech…) , про положення про приватизацію Комунального майна, про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності, що пропонуються до відчуження на конкретних засадах (аукціон).
По даних питаннях, члени комісії проголосували одноголосно.
Участь в засіданні взяли: голова комісії Тарас Колбовський та члени Тарас Кирлик, Марта Пірош, міський голова Іван Погоріляк, секретар ради Олеся Вовканич-Белеканич, спеціаліст по роботі з комунальними підприємствами міської ради Софія Бабич, заступник міського голови Сергій Піддубний.