Засідання організаційного комітету

 Відповідно до розпорядження міського голови №32/02-04 від 10 березня 2016 року, з 12.03.2016 по 12.04.2016 року,  в м.Перечин  буде проводитися Місячник благоустрою та поліпшення санітарного стану територій міста.

 Міським головою І. Погоріляком, проведено засідання оргкомітету по підготовці та проведенню Місячника благоустрою з керівниками навчальних закладів міста, Перечинської ЦРЛ, Перечинського ЛХК, начальником комунального підприємства «Комунальник».

До роботи оргкомітету було залучено заступника голови райради М.Петрішку представника управління  ветмедицини в Перечинському районі В.Низовця.

  Протягом терміну проведення Місячника, кожну п’ятницю місяця визначено днем для покращення благоустрою міста. Комплексними заходами, затвердженими розпорядженням міського голови передбачено провести наступні роботи по покращенню благоустрою територій міста:

  • Здійснення комплексних робіт по ліквідації сміттєзвалищ, проведення комплексного прибирання та благоустрою прилеглих територій та дворів житлового фонду, проведення робіт по озелененню міста, шляхом впорядкування зелених зон, клумб, посадки квітів.
  • Приведення в належний стан територій військового ке кладовища та обеліску землякам-переечинцям;
  • Впорядкування русел потоків та прилеглих смуг, очищення їх від сміття та побутових відходів.
  • Організація робіт по обрізці дерев, кущів, очищення та побілка бордюрів вздовж центральної дороги міста.

Сподіємось, до роботи по саночистці територій  міста  активно долучаться не лише організації та установи усіх форм власності, що розташовані на території міста, але й жителі та громадські активісти.