Засідання чергового засідання 3 сесії Перечинської міської ради 7 скликання

11 лютого відбулося чергове засідання 3 сесії Перечинської міської ради 7 скликання.

 Участь у роботі пленарного засідання під головуванням міського голови Івана Погоріляка взяли секретар ради Олеся Вовканич-Белеканич, перший заступник голови Перечинської  РДА Мар’яна Ладомиряк, заступник голови райради Михайло Петрішка, оперуповноважений Перечинського МРВ УСБУ Володимир Скрипник, депутат Закарпатської обласної ради Андрій Вишняк, депутат райради Олеся Баєва, працівники апарату міської ради та представники громадськості.

З 26 депутатів міської ради всього зареєструвалось 22 народних обранців.

На порядок денний виносились питання, визначені розпорядженням міського голови №108/02-04 від 02.12.2015 року та розпорядженням №121/02-04 від 18.12.2015 року.

На сесії було розглянуто багато важливих питань, а саме: про затвердження звіту по виконанню міського бюджету за 2015 рік, про який доповідала завідувач відділом бухгалтерського обліку та фінансової звітності міської ради Ярміла Попович, про проведення аудиту фінансово-господарської діяльності Перечинської міської ради, про затвердження Положення про резервний фонд. Дане положення визначає порядок використання коштів резервного фонду міського бюджету і встановлює процедури, пов’язані з виділенням коштів резервного фонду та звітування про їх використання.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2015 року № 348 «Про затвердження порядку та умов надання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та потребують поліпшення житлових умов», Перечинською РДА було забезпечено житлом вдову загиблого військовослужбовця Балог Інну, а саме трьохкімнатною квартирою за адресою м.Перечин, вул. Лермонтова, буд.10/6, відповідно до  Розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 24.07.2015 р. за № 237 та розглянувши клопотання наймачки, депутати задовольнили і передали  вказану квартиру безоплатно в приватну спільну сумісну власність.

Також, на порядок денний було винесено ряд земельних питань, які детально обговорювалися на засіданні постійної профільної депутатської комісії.

Відтак, депутати прийняли рішення продовжити терміни дії договорів оренди земельних ділянок, надали дозвіл громадянам на виготовлення технічної документації із землеустрою та інші.