Засідання бюджетної комісії міськради

Сьогодні  відбулося чергове засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, фінансів,соціально-економічного розвитку та підприємницької діяльності, яке проводив її голова Ярослав Шинкарчук.

Учасники засідання детально обговорили проекти рішень про затвердження звіту по виконанню міського бюджету за 2015 рік та про внесення змін до рішення 2 сесії Перечинської міської ради 7 скликання №28 від 24.12.2015 року «Про міський бюджет на 2016 рік» які представила завідувач відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності міськради Ярміла Попович.

Також на засіданні обговорювалися проекти рішень: «Про дострокове розірвання договорів оренди земельних ділянок», «Про проведення аудиту фінансово-господарської діяльності Перечинської міської ради»,  «Про затвердження положення про резервний фонд», «Про звільнення від сплати земельного податку державних установ на 2016 рік» та інші.  З означених питань, комісією підтримано внесені на розгляд проекти та вирішено винести їх на засідання чергової 3 сесії.

В обговоренні питань взяли участь голова міської ради Іван Погоріляк, секретар ради Олеся Вовканич-Белеканич, завідувач відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності міськради Ярміла Попович, голова постійної комісії Ярослав Шинкарчук та члени Святослав Бісун, Михайло Скубенич.