Засідання архітектурної ради

 14 липня 2016 р. відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради дорадчо-консультативному органі виконкому Перечинської міської ради.

На розгляд було винесено проект “Детальний план території від пл..Народної, 6 до вул.Ужанської, 25 в м.Перечин, Закарпатської області».

З матеріалами детального плану території ознайомив виконавець архітектурно-планувальної частини проекту ТОВ «Смарттаун» Віталій  Гурин.

Ділянка проектування знаходиться вздовж вулиці Ужанської на сході від центру міста (ринок).

На даний період часу, територія частково збудована. Проектом детального планування передбачається благоустрій та впорядкування територій ринку, за рахунок будівництва павільйонів, навісів та місць для торгівлі.

Даним проектом пропонується виконати павільйони та навіси з металевих конструкцій із обшивкою сандвіч-панелями.

У ході обговорення віталій Гурин відповів на поставлені питання, надав роз'яснення і обґрунтував прийняті рішення. Члени ради звернули увагу на  запропоновану архітектурну композицію.

Проект схвалено і прийнято рішення рекомендувати “Детальний план території від пл.Народної, 6 до вул.Ужанської, 25 в м.Перечин, Закарпатської області» до розгляду на громадські слухання, які відбудуться 15 серпня 2016 року о 15:00 год в залі засідань Перечинської районної ради (3-й поверх).