Засідання 2 сесії Перечинської міської ради 7 скликання

Сьогодні, 17 грудня  відбулась 2 сесія міської ради 7 скликання, яку було скликано, відповідно до розпорядження міського голови №102/02-04 від 17 листопада 2015 року.

На розгляд сесії було винесено питання, які детально було обговорено на засіданнях постійних депутатських комісіях: про затвердження Регламенту роботи Перечинської міської ради 7 скликання, про затвердження Положення про постійні депутатські комісії Перечинської міської ради 7 скликання, про затвердження Положення про виконавчий комітет, про затвердження Положення про помічника депутата, про комітет з конкурсних торгів міської ради, про затвердження звіту по виконанню міського бюджету за 9 місяців 2015 року, земельні питання та інші.

Участь у роботі сесії прийняло 25 депутатів з обраних 26 та міський голова Іван Погоріляк.

На пленарному засіданні були присутні: заступник голови Перечинської районної ради Михайло Петрішко, голова Перечинської райдержадміністрації Віктор Олефір, депутат районної ради Олеся Баєва, депутат обласної ради Андрій Вишняк, начальник пенсійного фонду Віталій Скубенич.

По запланованих питаннях порядку денного було прийнято відповідні рішення.

На сесії виступили голова Перечинської райдержадміністрації Віктор Олефір та депутат Перечинської міської ради 7 скликань Олександр Болтян.