відбулося чергове засідання виконкому

21 липня 2017 року було проведено чергове засідання виконавчого комітету Перечинської міської ради, яке проводив міський голова Іван Погоріляк.
Під час засідання, члени виконавчого комітету розглянули питання порядку денного та прийняли відповідні рішення. В результаті спільної роботи, ними було прийнято рішення про надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення м.Перечин та с.Сімер. Затвердили акти обстеження зелених насаджень, які знаходяться в аварійно-небезпечному стані по вул.Горького, 10, вул.Шевченка, 47, М.Підгірянки,15.
Відповідно до правил Благоустрою Перечинської об’єднаної територіальної громади, члени виконавчого комітету прийняли рішення щодо демонтажу малих архітектурних форм (МАФ), а саме зобов’язали власників провести демонтаж МАФ по вул. Ужгородській біля магазину АВС «Штати» та біля будинку №41, по вул.Ужанській район автостанції (кіоск «Укрпошта»), та МАФ перед міським ринком. 
У разі невиконання п.2 цього рішення буде проведено примусовий демонтаж вище вказаних рекламних засобів відповідно до Порядку демонтажу незаконно встановлених споруд на території м.Перечин (рішення 3 пленарного засідання 9 сесії VII скликання від 22 грудня 2016 року №253).
Прийняли рішення щодо демонтажу самовільно встановлених рекламних засобів по вул. Ужгородській, 8 на фасаді споруди – рекламна конструкція (банер) компанія «Провідна», та банер під назвою «Левеня» по вказаній вулиці. Добровільний демонтаж провести до 20 серпня 2017 року, в разі не виконання вимог, буде проведено примусовий демонтаж з 21 серпня 2017 року.
Серед планових питань, які розглянув виконавчий комітет, також було питання про встановлення дошок для оголошень на території м.Перечин, що в свою чергу вирішить питання самовільно розміщених оголошень,реклами у заборонених місцях. Дошки, стенди для оголошення та інформаційно-агітаційних плакатів реклами, листівок буде встановлено в таких місцях:
- вул. Ужанська, біля магазину «Ялинка»;
- вул. Ужгородська, перед будинком №157;
- вул. Ужгородська, біля будинку №89;
- вул. Ужгородська, перед будинком №20;
- пл. Народна, перед будівлею №21;
- пл. Народна, перед будинком №17;
- вул. Ужанська, перед будинком №14;
- вул. Ужанська, в районі автостанції (перед автостоянкою);
- вул. Ужанська, біля будинку №44.