Відновлення роботи закладів дошкільної освіти Перечинської ОТГ

         Після значної перерви, що тривала майже  5 місяців, за рішенням комісії з питань ТЕБ і НС Перечинської об’єднаної територіальної громади від 07.08.2020 р. заклади дошкільної освіти Перечинської ОТГ відновлять роботу  з 25 серпня 2020 року.

         У дитсадках дотримуватимуться усіх санітарно-епідемічних вимог відповідно до Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах  дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України  від 21.05.2020№ 25.

         Усі заклади дошкільної освіти закупили пірометри (безконтактні медичні термометри) для вимірювання температури працівникам та вихованцям, антисептики, маски та дезінфікуючі миючі засоби. У садочках проведено генеральне прибирання, забрані багаторазові рушники, килими та м’які іграшки.

         У зв’язку з тим, що між дітьми повинна зберігатися соціальна дистанція, наповнюваність груп обмежена. Карантинні заходи послаблені, проте загроза коронавірусу нікуди не зникла. Тому батьки повинні прийняти виважене рішення щодо відвідування дитиною дошкільного закладу.

Правила відвідування дитсадків під час карантину:

  • прийом дітей триватиме з 07:30 до 10:00 за межами будівлі дитсадку;
  • для батьків вхід у приміщення дитячого садка заборонений;
  • при найменших ознаках нездужання дитини впродовж дня батьки зобов’язані її забрати і звернутися до сімейного лікаря;
  • упродовж дня кожні чотири години дітям та працівникам будуть міряти температуру;
  • заборонено приносити з дому до дитячого садка власні іграшки;
  • якщо батьки будуть вести дитину вперше після відновлення роботи, вони мають проінформувати про це вихователя до 17:00 години за 1 день до приходу.