Відкриття меморіальної дошки загиблому учаснику АТО Івану Бабичу

Сьогодні, 12 червня, на фасаді Перечинського професійного ліцею було встановлено меморіальну дошку колишньому випускнику учбового закладу Івану Бабичу, учаснику АТО, який загинув при виконанні службового обов’язку в зоні АТО, захищаючи свободу та територіальну цілісність України.
Чудові музичні твори, що зворушували до сліз, у виконанні і учнів, і вчителів, створювали особливу атмосферу, яка панувала на подвір'ї під час увічнення пам'яті їхнього колишнього учня.
Іван Іванович Бабич, народився 28 серпня 1983 року. З 1999р. по 2002р. навчався в ліцеї та здобував професію електрогазозварювальника. Достроково закінчив навчання в ліцеї через призив до лав Збройних Сил України.
Влітку 2014 року пішов захищати Батьківщину добровольцем в 4-й територіальний батальйон 128-ї гірсько-піхотної бригади, згодом перевівся в 24-ту бригаду. А 10 травня 2016 року, після демобілізації, підписав контракт і знову повернувся до виконання бойових завдань вже у складі 15-го батальйону 128-ї бригади.
У ніч з 8 на 9 червня 2016 року в зоні АТО, поблизу Донецька, в районі шахти «Бутівка-Донецька», внаслідок мінометного обстрілу сепаратистами із застосуванням СПГ-9, АГС-17, ЗУ-23-2 і стрілецької зброї, він отримав важкі осколкові поранення, після чого був терміново доставлений в лікарню ім.Мечникова м.Дніпра, де 10.06.2016р. через важкі, несумісні з життям травми, фактично в комі, помер у віці 33 років.
Багато теплих слів та спогадів пролунали на урочистій події від директора закладу Марії Келемен, майстра виробничого навчання, учасника бойових дій в Республіці Авганістан Івана Ролича, який урочисто відкрив меморіальну дошку, майстра виробничого навчання, учасника бойових дій в зоні АТО, випускника ліцею 2002 року Михайла Зизича, голови правління ГО «Спілка учасників АТО», учасника бойових дій Павла Поповича.
Під час відкриття меморіальної дошки, міський голова Іван Погоріляк висловила щирі співчуття батькам, рідним та друзям загиблого, наголосивши, що таких героїв сьогодення, як Іван Бабич, треба завжди пам’ятати, адже вони – яскравий приклад того, як потрібно любити і захищати свою державу.
Священнослужитель храму Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ КП о. Андрій відправив поминальну панахиду та освятив меморіальну дошку. Присутні вшанували пам’ять загиблого хвилиною мовчання, потім відбулося урочисте покладання квітів до меморіальної дошки.