Відділ охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах дітей Перечинської міської ради надає соціальну послугу догляд вдома

Світлина від Перечинська міська рада.Відділ охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах дітей Перечинської міської ради інформує, що КЗ «Центр надання соціальних послуг Перечинської міської об’єднаної територіальної громади» надає соціальну послугу догляд вдома, що передбачає обслуговування громадян похилого віку, інвалідів (які досягли 18-річного віку), які не здатні до самообслуговування і не мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу (тобто одиноких громадян, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з частковою або повною втратою рухової активності і потребують сторонньої допомоги, соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в домашніх умовах) на безоплатній основі.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14 січня 2004 р. №12 “Про порядок надання платних соціальних послуг та затвердження їх переліку”, постанови Кабінету Міністрів України від 9 квітня 2005 р. № 268 “Про затвердження Порядку регулювання тарифів на платні соціальні послуги” КЗ «Центр надання соціальних послуг Перечинської міської об’єднаної територіальної громади» може надавати платні соціальні послуги (в межах наявних можливостей) громадянам, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з похилим віком, інвалідністю, хворобою і мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу.
Згідно рішення Виконавчого комітету Перечинської міської ради від 23 березня 2018 року №49 затверджено перелік та тарифи на платні соціальні послуги КЗ «Центр надання соціальних послуг Перечинської міської об’єднаної територіальної громади». 
Для отримання детальної інформації потрібно звернутися до головного спеціаліста з питань соціального захисту населення Рашкі Г.А. відділу охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах дітей Перечинської міської ради.