Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Вчора, 17 березня, під головуванням міського голови Івана Погоріляка відбулося чергове засідання виконавчого комітету.
На порядок денний було винесено питання, які стосуються різних сфер життєдіяльності міста.
Членами виконавчого комітету розглянуто заяви громадян про надання матеріальної допомоги на лікування, про взяття на квартирний облік, про присвоєння об’єктам містобудування поштової адреси, про надання дозволу на розміщення тимчасових споруд та інші.
З метою створення безпечних умов для пішоходів та руху транспортного засобів у місті, виконкомом міської ради було вирішено встановити дорожні знаки: по вул. Ужанській (Червоноармійська) навпроти ресторану «Затишок» біля автозупинки «Пішохідний перехід» та нанести на дорожнє полотно відповідну розмітку.
Прийнято рішення встановити дорожній знак «Рух вантажних автомобілів заборонено», на розі вул. Ужгородська (Жовтнева) та на вул. Б.Хмельницького дорожній знак 5.28.2 «Напрямок руху для вантажних автомобілів», яким вантажний транспорт скеровується по даній вулиці.
У зв’язку з аварійно-небезпечною ділянкою по вул. Суворова (обмежена видимість виїзду з пров. Суворова на вул. Суворова), прийнято рішення щодо встановлення обмеження руху по вказаній вулиці до 40 км./год.
Встановити знак «Зупинка заборонена» на вул. Маяковського по лівій стороні руху до вул. Б.Хмельницького.
Після розгляду всіх проектів рішень, членами виконавчого комітету було прийнято відповідні рішення.