Відбулось І пленарне засідання V сесії Перечинської міської ради 7 скликання

22 квітня 2016 року, під головуванням міського голови Івана Погоріляка,  відбулося І пленарне засідання V сесія Перечинської міської ради 7 скликання.

У роботі сесії прийняли участь голова Перечинської РДА Віктор Олефір, голова районної ради Михайло Ласкін, заступник Перечинського відділу поліції, Ужгородського відділу поліції ГУ НП в Закарпатській області  Анатолій  Попович, опер уповноважений МРВ СБУ в Перечинському районі  Максим Опаленик, депутат Перечинської районної ради Олеся Баєва, заступник начальника КП «Комунальник» Владислав Веселовський, директор Перечинської школи-інтернату І-ІІ ст. Василь Коба, завідуючі ДНЗ міста, члени учнівського самоврядування Перечинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, працівники апарату міської ради.

На порядок денний виносились 26 питань, які попередньо було обговорено на засіданнях постійних депутатських комісій.

Жвава дискусія тривала, коли йшлося про передачу цілісного комплексу Перечинської школи-інтернату І-ІІ ступенів до комунальної власності територіальної громади міста Перечин.

Активно було обговорено питання «Про затвердження порядку встановлення вивісок в м. Перечин». Громадським активістом Ю. Долиничом, було розроблено концепцію розміщення вивісок в м. Перечин,  з метою захисту культурних та майнових інтересів територіальної громади м. Перечин, юридичних і фізичних осіб, у власності котрих є фасади будинків, на яких встановлюються вивіски та поліпшення зовнішнього вигляду міського середовища.

Депутатами було прийнято рішення щодо затвердження звіту по виконанню міського бюджету за І-й квартал 2016 року, земельні та інші питання.

Серед питань пункту «Різне», одним з важливих,  стало питання щодо надання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від фізичних та юридичних осіб: ФОП «Ганич», с. Сімер, вул. Будівельників,2 та ТОВ «ВС-ЕКО-ТЕХНОЛОГІ», с .Сімер, вул. Будівельників, 10В, який надійшов від Перечинської РДА до Перечинської міської ради.

По даному зверненню, присутні в залі відреагували негативно та не підтримали одноголосно.

Рішення пленарного засідання міськради приймались відкритим поіменним голосуванням, що передбачено чинним законодавством. Результати поіменного голосування розміщено та оприлюднено на офіційному веб-сайті міської ради та на сторінці у фейсбуці.

Сподіватимемося, що тісна співпраця міської влади, депутатського корпусу, керівників підприємств, установ і організацій, підприємців та громадськості сприятиме виконанню завдань економічного та соціального розвитку Перечина для добра громади міста і кожного перечинця.