Відбулась позачергова 4 сесія Перечинської ради 7 скликання

Cьогодні, 15 березня 2016  р., відбулася  позачергова 4сесія Перечинської міської ради VII скликання.

Відповідно до розпорядження міського голови №30/02-04 про проведення позачергової 4 сесії, на порядок денний було винесено одне питання «Про проведення повторних земельних торгів з продажу права оренди земельних ділянок комунальної власності для будівництва та обслуговування об'єктів торгівлі, на земельних торгах».

У роботі 4 сесії , з 26 депутатів взяли участь 20.

Однак, в ході розгляду питання порядку денного, депутатом міської ради Федором Гункою було внесено пропозицію, включити до порядку денного питання «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відділу освіти, молоді та спорту Перечинської РДА для будівництва та обслуговування будівель Перечинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. для передачі у постійне користування».

Додатковим питанням до прядку денного запропонував внести міський голова Іван Погоріляк проект рішення «Про затвердження плану діяльності Перечинської міської ради та виконавчого комітету з підготовки регуляторних актів на 2016 рік».

Після розгляду всіх питань порядку денного, депутати активно дискутували щодо  представлених проектів.

 Засідання пройшло у жвавому обговоренні.

Після закриття позачергової сесії, депутати перейшли до розгляду  заяв приватних підприємців Колбовської Л.Ф. та Герич Л.Й. щодо надання в оренду земельної ділянки на яких, наразі, розміщені їх кіоски.

(Як проходило засідання позачергової 4 сесії можна подивитися за посиланнямhttps://www.youtube.com/watch?v=giYdkn7sXZg&feature=youtu.be