Відбулась 9 сесія міської ради

24 листопада, під головуванням міського голови Івана Погоріляка було проведено I пленарне засідання 9 сесії Перечинської міської ради 7 скликання.
Участь у роботі взяли голова Перечинської РДА Віктор Олефір, голова районної ради Михайло Ласкін, помічник народного депутата Роберта Горвата Наталія Зизич, директор ДЮСШ Євген Мегеш, шкільний парламент школи-інтернату ІІ-ІІІ ст.
На порядок денний було винесено 16 питань, які були попередньо розглянуті на засіданнях постійних депутатських комісій.
Участь у поіменному голосуванні взяли 23 депутатів з 26 народних обранців та міський голова.
Сесією були розглянуті та ухвалені рішення, що стосуються змін до бюджету, затвердження звіту за використання бюджетних коштів за 9 місяців, зміни до цільових програм міської ради, а також питання про зміни до методики щодо розрахунку плати за оренду майна комунальної власності міста Перечин, які передбачають зниження відсоткової ставки на 1відсоток за сплату оренди комунального майна, в якому передбачається розміщення фізкультурно-спортивних закладів, діяльність яких спрямована на організацію та проведення занять різними видами спорту. Дане питання виносилось на розгляд громадських слухань, на яких було підтримано зниження відсоткової ставки переважною кількістю присутніх.
Крім питань фінансового характеру, депутати розглянули низку питань, що стосувалися затвердження та надання дозволів на виготовлення детального плану територій, земельні та інші питання.