Ветеранів та пенсіонерів міліції привітали зі святом!

19 грудня, в Перечиському відділені поліції, відбулися урочистості, присвячені ветеранам та пенсіонерам органів внутрішніх справ.
З вітальною промовою виступив начальник ВП Немеш Михайло: « Це свято чудова нагода, аби ще раз приділити увагу тим, хто віддав службі в міліції кращі роки свого життя і до тепер залишається в строю разом з нами. Ваш досвід - це надійний фундамент, на якому сьогодні виховується молоде покоління правоохоронців. Щиро вітаю Вас зі святом нехай і надалі мужність, натхнення і витримка супроводжують Вас у житті».
До привітань ветеранів та пенсіонерів міліції Перечинщини долучилися голова Перечинської міської об’єднаної територіальної Громади Іван Погоріляк, голова районної ради Михайло Ласкін, заступник в.о. голови районної державної адміністрації Марина Чомоляк, голова ГО «Перечинська районна організація ветеранів та пенсіонерів ОВС» Михайло Лакатош.
Іван Погоріляк побажав присутнім міцного здоров’я, щастя, миру, добра, благополуччя, родинного тепла, злагоди та довгих років активного життя та з нагоди свята вручив подяки та подарунки ветеранам органів внутрішніх справ.