ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИКЛИКИ ШВИДКОЇ!

Якщо ви потребуєте медичної допомоги:


- виклик екстренної(швидкої) медичної допомоги 103 здійснюється тільки , якщо наявні стани, що супроводжуються:
- знепритомленням;
- судомами;
- раптовим розладом дихання;
- раптовим болем у ділянці серця;
- блювотою кров’ю;
- гострим болем у черевній порожнині;
- зовнішньою кровотечею;
- ознаками гострих інфекційних захворювань;
- гострими психічними розладами, що загрожують життю і здоров’ю пацієнта та/або інших осіб;
-  зумовлений:
- усіма видами травм (поранення, переломи, вивихи, опіки, важкі забої, травми голови);
- ураженням електричним струмом, блискавкою, тепловими ударами, переохолодженням, асфіксією всіх видів (утоплення, потрапляння сторонніх предметів у дихальні шляхи);
- ушкодженнями різної етіології під час надзвичайних ситуацій (дорожньо-транспортні пригоди, аварії на виробництві, стихійні лиха тощо);
- отруєннями, укусами тварин, змій, павуків та комах тощо;
- порушенням нормального перебігу вагітності (передчасні пологи, кровотеча тощо). ПРИ ДЗВІНКАХ НА НОМЕР 103 ОБОВ'ЯЗКОВО ВКАЗУЄТЬСЯ ПОВНА І ПРАВДИВА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПАЦІЄНТА, ЯКУ ЗАПИТУЮТЬ ДИСПЕЧЕРИ!

В інших випадках - стани не потребують негайного реагування і вирішуються діалогом з Вашим сімейним лікарем, З ЯКИМ ПІДПИСАНО ДЕКЛАРАЦІЮ, через єдиний номер телефону :0992606471 або 2-30-33 , який приймає рішення виїзду до Вас чи Вашого візиту в заклад. (Враховуючи графік роботи закладу)
Також важливо пам'ятати, що при проявах хвороби не відкладайте візит до лікаря на пізній час чи вихідні очікуючи, що саме мине.Також попередньо узгодьте з сімейним лікарем можливість Вашого контакту за особистим номером.
Для контролю скачків артеріального тиску регулярно приймайте призначені препарати, а при високій гарячці самостійно використайте парацетамол чи ібупрофен (у відповідних дозах) до приїзду лікаря.