Ваш подвиг став для нас прикладом

У понеділок, 9 травня, в м.Перечин відбувся урочистий мітинг-реквієм «Ніхто не забутий, ніщо не забуте», приурочений 71 річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Звучали пісні років війни, линули незабутні мелодії попередніх поколінь, декламувалися вірші…
Вшанувати загиблих до меморіалу прийшли голова державної адміністрації Віктор Олефір, голова районної ради Михайло Ласкін, Перечинський міський голова Іван Погоріляк, голова районної ради ветеранів України Михайло Микович, ветерани війни, керівники правоохоронних та контролюючих органів, трудові колективи району, громадськість міста, учнівська молодь, духовенство.
Урочистий захід на території військового кладовища відкрив міський голова Іван Погоріляк, який привітав присутніх зі святами, висловивши вдячність ветеранам.
"Ви мужньо пройшли довгий і тернистий шлях до перемоги - крізь полум'я боїв, страждання і смерть, крізь гіркоту поразок і непоправні втрати. Ціною величезної самопожертви кожен з вас особисто відстояв право нашого народу на життя, приніс мир в наші домівки. І сьогоднішній день об'єднує два покоління героїв-ветеранів Другої світової війни і наших героїв, які сьогодні захищають нашу країну, її Незалежність і територіальну цілісність на сході нашої країни ", - зазначив міський голова.
Мітинг-реквієм розпочався з покладання вінків та квітів до пам’ятника та запалення лампадок.
Вихованці Перечинської гімназії суспільно-гуманітарного напрямку І-ІІІ ст. виконали пісню «Журавлі…» Учнівська молодь, керівники міста та району вручили квіти ветеранам.
Пам`ять загиблих у роки Другої світової війни вшанували хвилиною мовчання.
Священослужитель Святопокровського храму УПЦ КП міста о.Андрій відслужили панахиду за загиблими.