В Перечинській ОТГ відбувся святковий концерт присвячений Дню Матері

Сьогодні, 13 травня в Перечинській ОТГ відбувся святковий концерт присвячений Дню Матері.
У цей вечір, матір-неньку найщирішими словами і талановитими художніми номерами вітали: вихованці Перечинської та Тур’я-Реметівської ДМШ, КСТ «Вероніка», «Полонес», вихованці ЗДО м.Перечин «Теремок», «Веселка», «Ромашка» (с.Сімер), центр раннього розвитку дитини «Сонечко», гурт «Діапазон», гра на саксофоні у виконанні Станіслава Худецького, команда спортивної гімнасти м.Перечин, дитячий колектив воскреслої школи Свято-Успенського храму с.Дубриничі, солісти – Микола Годований, Леся Андрушек, Катерина Зелді, Максим та Антоніна Беца, Валерія Галас, студія «Сюрприз». 
Під час урочистої програми, секретар ради Олеся Вовканич-Белеканич спільно з провідним спеціластом з питань культури, сімї, молоді та спорту Перечинської міської ради Миколою Годованим нагородили Почесними грамотами та вручили квіти мамам, які виховують трьох і більше дітей, дітей з особливими потребами, які створили належні умови для їх інтелектуального, фізичного й духовного розвитку, мамам учасників АТО. 
Згадавши у своїх виступах ніжні мамині руки, її клопітку щоденну працю, ласку та тепло, малеча не могла не викликати радісних сліз у своїх мама. У цей день, матусі щиро раділи за своїх діток, адже вони так самовіддано та чуйно готувались кожен вітати найріднішу особу на землі.
Під час урочистої програми, проводилась виставка-конкурс дитячих робіт. Відтак, переможцями стали: Збоян Олександра вихованка Сімерківського ЗДО (ІІІ місце ), Скубенич Катерина учасниця гуртка малювання «Сонечко» (ІІ місце), Маричак Анюта вихованка Сімерського ЗДО (І місце). Для всіх діток, які приймали участь у виставці буде організовано цікаву екскурсію.
Святкові концерти відбулися і в с.Зарічево та Сімерки. Вмілі вихованці з радістю подарували всім присутнім матерям свої найкращі, майстерно виконані у святковому концерті пісенні вітання, хореографічні композиції.
Дітвора намагалась донести присутнім в залі, що "День матері" для них це - справді свято любові і пошани, донести взаємну любов дітей та матерів. У цілому світі мірою гідності людини вважається її подяка матері за життя, за всі її старання, виховання і самопожертву.