В Перечинській ОТГ відбулося засідання штабу з ліквідації надзвичайної ситуації

Сьогодні, 10 квітня 2020 року, в Перечинській ОТГ під головуванням міського голови Івана Погоріляка, відбулося засідання штабу з ліквідації надзвичайної ситуації.

Члени штабу та керівник робіт з ліквідації надзвичайної ситуації Віталій Кравець (перший заступник міського голови)  розглянули питання щодо виконання раніше поставлених завдань. Зокрема, заступник міського голови Любов Крижановська прозвітувала про щоденне дезинфікування банкоматів, терміналів, лавиць в сквериках та людних місць. Щотижня дезинфікуються майданчики та контейнери де збираються ТПВ. Начальник КП «Комунальник» Василь Тимко доповів про змивання центральної вулиці та тротуарів в Перечині. Керівник комунального закладу також зазначив, що на підприємстві кожного ранку вимірюється температура усіх працівників,  дезинфікуються приміщення та комунальна техніка.

Віталій Кравець  доповів про заходи які здійснюються за особами котрі повернулися із-за кордону. Кожного дня уточнюються списки цих людей, а протягом тижня робочі групи за участі поліцейських перевіряють їх щодо дотримання вимог самоізоляції. Більшість людей з порозумінням відносяться до таких перевірок, а на одного порушника складено адмінпротокол та скеровано до суду.

Начальник фінансового відділу та бухгалтерського обліку доповіла, що із 650 тисяч гривень Резервного фонду, станом на 10 квітня використано 425 тисяч гривень. Кошти спрямовувалися на придбання засобів індивідуального захисту лікарів та осіб, які приймають участь в боротьбі з коронавірусом.  Також для районної лікарні та первинної медицини придбано найнеобхідніші лікарські засоби.

Протягом тижня робочі групи міської ради проводили моніторинг  торгових закладів, які працюють під час карантину щодо дотримання всіх вимог карантинних заходів. З 6 квітня ці вимоги посилилися і є обов’язковим забезпечення продавців, крім захисних масок, рукавичок ще й захистом очей. Дану вимогу, на жаль, виконали ще не всі.

До того ж  штаб прийняв рішення щодо недоцільності обмеження продажу алкогольних напоїв на території Перечинської ОТГ з 20:00 до 10:00. Таке рішення обґрунтовувалося тим, що на території ОТГ з 23:00 до 5:00 взагалі торгівля заборонена.