В Перечині вшанували День Гідності та Свободи

Сьогодні, 22 січня 2018 року, в залі засідань районної ради відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Соборності. Саме сьогодні, Україна відзначила 99 річницю з Дня проголошення Акта Злуки УНР та ЗУНР, в якому було скріплено та підтверджено віковічне прагнення українського народу бути єдиним і незалежним.
Соборність України є однією з важливих тем історії нашої батьківщини. Для українського народу, віками позбавленого своєї власної державності та розірваного на частини між сусідніми країнами, дана проблема завжди була особливо болючою. 
Учасники заходу та присутні хвилиною мовчання пом’янули всіх загиблих Героїв України, які віддали своє життя за волю та незалежність держави, покладено вінки пам’яті на могили захисників України. 
Об’єднані спільною вірою у світле майбутнє України, учасники урочистостей не приховували патріотичних настроїв.
Навіть зараз, в нелегкі часи для нашої батьківщини, ми не перестанемо вірити, що територіальна цілісність України, навіки залишиться непорушною. Адже вона скріплена кров’ю мільйонів незламних борців минулого століття і тих, хто і зараз веде боротьбу з ворогом, який посягнув на цілісність нашої держави, на сході України.