В Перечині відзначили День Державного прапора та День Незалежності України

Минає 26-й рік відтоді, як над столицею держави замайорів синьо-жовтий прапор України, який засвідчив велику перемогу національно-демократичних сил. Традиційно, напередодні найбільшого національного свята – Дня Незалежності, український народ відзначає визнання найважливішої символіки державності, одного з трьох офіційних атрибутів України, що символізують суверенітет – День Державного Прапора України.
23 серпня 2017 року у м. Перечин відзначили День Державного прапора та 26 річницю Незалежності України. Свято розпочалося з виконання гімну України. До вітального слова були запрошені голова Перечинської районної державної адміністрації Віктор Олефір, заступник голови Закарпатської обласної ради Петро Грицик, голова Перечинської районної ради Михайло Ласкін та Перечинський міський голова Іван Погоріляк, голова всеукраїнського товариства "Лемківщина".
За сумлінне виконання своїх обов’язків, активну учать у громадсько-культурному житті міста та з нагоди відзначення Дня Незалежності України міський голова Іван Погоріляк вручив подяки завгоспу ДНЗ «Теремок» Марії Смоляр, вихователю-методисту ДНЗ «Веселка» Віталії Корпнець, в.о.начальника КП «Комунальник» Владиславу Веселовському.
Хвилиною мовчання, присутні в залі вшанували всіх захисників нашої Батьківщини, які полягли за волю України за всі часи її існування – від Київської Русі до сьогоднішнього дня.
Свої вітання глядачам дарували ансамбль дитячої музичної школи «Бель канто» (керівник Мирослава Микович), вокальний дует у складі Анастасії Манзулич та Ілони Токар, вокальний ансамбль Перечинської ДМШ та народний оркестр народних інстртрументів викладачів Перечинської ДМШ та Перечинського РБК (керівник Олена Короленко).
На завершення, право підняття синьо-жовтого стяга України було надано учням Перечинської ЗОШ І-ІІІст., переможцям Всеукраїнського Турніру «Шкіряний мяч» Кубок «Кокакола» та учасникм бойових дій в зоні АТО. Молебень за мир і процвітання нашої батьківщини відправив настоятель римо-католицького костелу св.Августина – о.Владислав.