В міськраді пройшли засідання постійних комісій

27 січня, згідно графіку роботи міськради, відбулись засідання постійних комісій міської ради з питань освіти, культури, спорту, туризму та міжнародних зв’язків, а також комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку соціального захисту населення.
Комісії спільно розпочали свою роботу й предметно вивчали матеріали чергової 3 сесії міської ради, проведення якої заплановано на 11 січня 2016 року.
На засіданні першої комісії було обрано заступника голови комісії – Шейка Дмитра Юрійовича та секретаря – Годовану Вероніку Миколаївну.
На порядок денний виносились наступні питання: «Звернення до Верховної ради України щодо підтримки законопроекту «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо зарахування податку на доходи фізичних осіб до бюджетів сіл, селищ та міст районного значення», що зареєстровані за номером 3754. Даний законопроект запропонувала розглянути на черговому засіданні міськради Всеукраїнська громадська організація «Асоціація малих міст України», з метою доопрацювання окремих положень Бюджетного кодексу України, зокрема – щодо розподілу надходжень від податку на доходи фізичних осіб до бюджетів місцевого самоврядування. Наступне питання розглядалось «Про затвердження Кодексу етики депутата Перечинської міської ради 7 скликання», який розробив депутат міської ради – Шинкарчук Ярослав Іванович. «Про внесення змін до рішення 2 сесії Перечинської міської ради 7 скликання №26від 24 грудня 2015 року «Про затвердження цільових програм з питань розвитку місцевого самоврядування на 2016-2018 роки», а саме включити до цільових програм з питань розвитку місцевого самоврядування на 2016-2018 роки програму Національно-патріотичного виховання в м.Перечин на 2016-2018. «Про утворення погоджувальної комісії Перечинської міської ради 7 скликання» в складі:
- Міського голови Івана Погоріляка.
- Секретара ради Олесі Вовканич-Белеканич.
- Голови фракції партії «Блока Петра Порошенка» «СОЛІДАРНІСТЬ» Дмитра Шейка.
- Голови фракції Політичної партії «Відродження» Євгена Баєва.
- Голови фракції «Єдиний Центр» Мирослави Гуранич.
- Голови комісії міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку соціального захисту населення Михайла Головея.
- Голови постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, спорту, туризму та міжнародних зв’язків Федора Гунки.
- Голови постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, побутового та торгівельного обслуговування, промисловості, будівництва, транспорту та зв’язку – Тараса Колбовського.
- Голови постійної комісії міської ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та підприємницької діяльності Ярослава Шинкарчука.
У ході засідання, між депутатами розгорнулася жвава дискусія навколо пропонованих проектів рішень.
Доповідачі з кожного питання надавали відповіді до запитань депутатів, зауважень, які виникали при обговоренні кожного питання.
Думки депутатів, висловлені ними під час вивчення проектів рішень, будуть враховані і подані на розгляд 3 сесії міської ради 7 скликання.