УВАГА!!! ОГОЛОШЕННЯ!!!   Збір проектних ідей до Плану реалізації Стратегії розвитку Перечинської міської об’єднаної територіальної громади на період 2018 – 2025 роки  


Відповідно до рішення Перечинської міської ради від 26.07.2017 року

№  97/02-04 «Про затвердження Положення та складу робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку Перечинської міської об’єднаної територіальної громади на період до 2025 р.» створена робоча група з розроблення Стратегічного плану розвитку Перечинської ОТГ на період до 2025 року (далі за текстом – Стратегія). 

Найважливішим етапом Стратегії є розроблення та подання з боку жителів населених пунктів громади ідей проектів для розроблення Плану реалізації Стратегії розвитку Перечинської ОТГ на період 2018-2025 рр.

Проектні пропозиції буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано робочою групою. Ті з них, які будуть відповідати вимогам, будуть включені до Плану реалізації Стратегії розвитку Перечинської ОТГ на 2018 – 2025 рр. За результатами цієї роботи буде сформовано Каталог проектів розвитку Перечинської ОТГ на період до 2025 року та визначено джерела їх фінансування.

Ініціаторами проектних пропозицій можуть бути всі, хто зацікавлений у розвитку нашої громади: громадяни,  представники бізнесових структур, депутати місцевих рад, органи місцевого самоврядування, місцеві органи державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності.

Варто подати свою проектну пропозицію, якщо у Вас є ідеї щодо:

а) підвищення економічної спроможності громади;

б) покращення інфраструктури в громаді;

в) розвитку людського капіталу та підвищення якості життя у громаді;

Критерії відповідності проектних пропозицій (Технічне завдання на проект регіонального розвитку або так званий концепт нот):

Проектні пропозиції мають бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична, юридична особа, політична партія, релігійна організація.

Термін реалізації проекту – не менше 12 місяців та не більше 3 років в період 2018 – 2025 рр. Проектні пропозиції повинні відповідати одній з трьох Стратегічних цілей розвитку Перечинської громади:

  1. Підвищення економічної спроможності громади;
  2. Покращення інфраструктури в громаді;
  3. Розвиток людського капіталу та підвищення якості життя у громаді.

Подібний проект ще не реалізовувався на відповідній території.

Проектна пропозиція  має бути представлена у формі, що додається. Також пропонуємо звернути увагу на Технічне завдання щодо заповнення форми.

Проектна пропозиція має відповідати не менш ніж одному  завданню оперативної (оперативних) цілі (цілей) Стратегічного плану розвитку Перечинської ОТГ на період до 2025 року.

У випадку відбору проектної пропозиції заявник (заявники) має бути готовий розробити проект регіонального розвитку згідно з методичними рекомендаціями.

Збір проектних ідей триває до 21.12.2017р.включно.

Проектна пропозиція має бути надіслана не пізніше 23:59 21.12.2017року.

Заповнену форму проектної пропозиції  надсилайте на e-mail: rada_perechyn@ukr.net з позначкою «Проектна пропозиція до Плану реалізації Стратегії 2018-2025».

Проектні пропозиції, які будуть надіслані пізніше встановленого строку чи не відповідатимуть встановленій формі, розглядатися не будуть.

Якщо у Вас виникли питання, звертайтесь, будь-ласка, за телефоном 0664959830, 21409 – Іванна, e-mail: rada_perechyn@ukr.net

Це оголошення, електронна форма проектної пропозиції, стратегічні, оперативні цілі та завдання Стратегії розміщені на сайті Перечинської міської ради в розділі «Оголошення»

За результатами відбору кращі проектні пропозиції увійдуть до Плану реалізації Стратегії та будуть профінансовані у 2018-2025 роках.


Приклад технічного завдання на проект місцевого розвитку до Плану реалізації Стратегії


СТРАТЕГІЧНІ-ЦІЛІ