Урочисті заходи з нагоди Дня вшанування пенсіонерів і ветеранів органів внутрішніх справ

Світлина від Перечинська міська рада.Сьогодні у актовій залі Перечинського відділу поліції відбулись урочисті заходи з нагоди Дня вшанування пенсіонерів і ветеранів органів внутрішніх справ.
Ветеранів та пенсіонерів зі святом привітав т.в.о. начальника відділу поліції, підполковник – Мирон Черничко. На свято до ветеранів ОВС завітали поважні гості: голова Перечинської РДА Мар’яна Ладомиряк, голова Перечинської районної ради Михайло Ласкін, голова Перечинської міської ради Іван Погоріляк, голова ГО «Перечинська районна організація ветеранів та пенсіонерів ОВС» Михайло Лакатош. Керівництво району побажали ветеранам міцного здоров'я, сімейного добробуту та злагоди, спокою та затишку і довгих років життя та вручили грамоти.
З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Іван Погоріляк: «Дуже приємно бачити на цьому урочистому заході заслужених ветеранів, які десятки років життя присвятили правоохоронній роботі. Пенсіонери ОВС традиційно беруть найактивнішу участь у повсякденному житті поліцейського колективу. Досвід та знання ветеранів, дозволяють молодим співробітниками поліції найшвидше набиратись потрібного досвіду та більш професійно виконувати службові завдання» та з нагоди свята відзначив подяками ветеранів та пенсіонерів, які проживають на території ОТГ:
- Павлова Володимира Олексійовича – секретаря Ради ГО «Перечинська районна організація ветеранів та пенсіонерів ОВС».
- Опаленика Валерія-Мирослава Йосиповича – пенсіонера, учасника АТО.
- Ганича Сергія Івановича – пенсіонера, учасника АТО.

- Юзьо Володимира Івановича – пенсіонера.
- Троніщака Олександра Васильовича – пенсіонера.

Світлина від Перечинська міська рада. Світлина від Перечинська міська рада.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________