Урочисте відзначення Дня молоді та Конституції України

28 червня з нагоди Дня молоді та Конституції України в м.Перечин, на площі Народній відбувся святковий концерт із різноманітними вокальними номерами у виконанні талановитої молоді нашого краю.
У цей святковий день, перечинців привітав міський голова Іван Погоріляк та відзначив грамотами активну молодь міста, вчителів та наших воїнів перечинців, які знаходяться в зоні АТО.
Під час святкової програми на перечинців чеала молодіжно-розважальна програма за участі: учениці Тур’я Реметівської ДМШ – Анастасії Дьомінової, вихованця Тур’я Реметівської ДМШ, який з юних років вже сумлінно працює на творчій ниві – Валентина Малікова, солістки Закарпатської обласної філармонії – Ірини Філіпенко, талановитої Катерини Крижановської з м.Перечин, вокальнього дуету ромської громади нашого міста - Ірини Сурмай та Світлани Терпак, золотого голосу перечинщини Миколи Годованого, солісток Перечинського районного будинку культури Тетяни Кречко та Mирослави Хававки.
У рамках святкування діяла виїзна торгівля, дитячі атракціони, аквагрим.
Також в центрі міста відбувся збір коштів для закупки необхідних речей для наших хлопців в зоні АТО.
Святкування продовжилось концертом та дискотекою.
Тим часом, в м.Ужгород відбувся парад наречених, в якому колектив «Парадьошки» взяли участь. Дійство вразило глядачів кількістю незвичайних нарядів у дівчат. «Парадьошки» показали себе у вишиваних нарядах.