Уповноваженими особами міськради здійснено рейд-перевірку дотримання Правил благоустрою

Відповідно до розпорядження міського голови Івана Погоріляка № 98/02-04 від 04.07.2016 року «Про графік рейдів осіб, уповноважених виконавчим комітетом Перечинської міської ради на складання протоколів про адміністративні правопорушення», 14 липня 2016р. було проведено рейд-перевірку дотримання правил благоустрою підприємствами, організаціями та жителями вул..Ужгородської, Партизанської, 8-го Березня, Б.Хмельницького, Духновича.
Під час рейду, було виявлено ряд порушень, а саме:
- не покошено прибудинкові території від чагарників, кущів територію ПАТ «Закарпаття АВТО», МШБ ПМК, ПП.Пйоса В.М., біля приватного будинку №131 по вул.Ужгородській;
- по вул. Духновича, біля приватного сектору будинків №10, 42, 65, 26, 27 зберігаються будівельні матеріали;
- не відповідають рекламним вимогам банери одного з ресторанів-готелю «Берізка», які знаходяться по вул.Ужгородській (мікрорайон «Поташня») та Ужанській (мікрорайон «Посьолок»).
Згідно Правил благоустрою міста, пункту 2.5.5. Обмеження при використанні об’єктів благоустрою, та підпункту 2.5.5.1. На об’єктах благоустрою міста забороняється: п.2.5.5.1.3. Складувати будівельні матеріали, конструкції обладнання за межами будівельних майданчиків у невизначених місцях.
Станом на сьогодні, 20 липня 2016 р., за результатами обстеження - прибрано території "Закарпаття АВТО" та МШБ ПМК". Дякуємо власникам за порозуміння та активне реагування.
Даними рейдами, Перечинська міська рада хоче наголосити перечинцям, що кожен з нас має дотримуватись загальних Правил, утримувати в належному стані свої прибудинкові території, адже ми хочемо жити в чистому, прибраному містечку.