УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ НА ВИВІЗ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ ТА СМІТТЯ Є ОБОВ’ЯЗКОВИМ

Світлина від Перечинська міська рада.Комунальне підприємство «Комунальник» Перечинської міської ради повідомляє наступне:
Згідно з чинним законодавством України, а саме: відповідно до ч. 2 ст. 35-1 Закону України «Про відходи» усі власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі, джерел утворення побутових відходів, земельних ділянок укладають договори з юридичною особою, яка визначена виконавцем послуг на вивезення побутових відходів та здійснюють оплату таких послуг. До джерел утворення побутових відходів стаття 1 даного Закону відносить об’єкти, на яких утворюються побутові відходи (житлові будинки, підприємства, установи, організації та земельні ділянки).
Враховуючи вищевказане пропонуємо усім фізичним особам, фізичним особам-підприємцям, керівникам юридичних осіб, які не мають заключних договорів на вивезення ТПВ до 01.01.2020 року укласти з КП «Комунальник» укласти договір на вивіз сміття (ТПВ) за адресою: м. Перечин, вул. Ужгородська, № 76 (2 поверх).
Згідно зі ст. 82 та 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення вимог щодо поводження з відходами та правил у сфері благоустрою населених пунктів тягне за собою накладення штрафу:
- для громадян від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 340 до 1360 грн);
- для посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 850 до 1700 грн).