У с.Ворочово запустили в дію котельню


Сьогодні, 16 серпня, Перечинський міський голова об’єднаної територіальної громади Іван Погоріляк, його перший заступник Віталій Кравець та депутат ОТГ Юрій Цмур відвідали с. Ворочево. Під час робочої поїздки було запущено в дію котельню, яка буде обігрівати дитсадок та початкову школу. Кошти на реконструкцію виділялися із місцевого та обласного бюджетів, а також фінансову допомогу на ці роботи було надано радою Пардубицького краю (Чехія). 
Підчас запуску котельні, Іван Погоріляк висловив подяку працівникам, котрі якісно провели роботи, а також Гетьману Пардубіцького краю Мартіну Нетолицькому (Martin Netolický), керівнику міжнародного фонду "ВІЗА" в Закарпатській області Володимиру Чубірко, голові Закарпатської обласної ради Михайлу Рівісу за фінансову допомогу в реконструкції вказаного об’єкту.
Крім цього, посадовці відвідали підвісний міст через річку Уж, котрий з’єднує мікрорайон Яслище і с. Ворочево, де сьогодні почався ремонт. Проектом будівництва передбачено заміну перил, дощок, встановлення огороджувальної сітки тощо. Міст тимчасово, на час проведення ремонтних робіт, закрито для користування.