У Перечинській ОТГ відбувся перший бізнес-форум «Стратегічний діалог».

Сьогодні, 12 квітня, в Перечинській ОТГ відбувся перший бізнес-форум «Стратегічний діалог».
За задумом керівництва Перечинської ОТГ цей захід спрямований на виявлення всіх існуючих резервів у бізнес середовищі, обговоренні проблемних питань та представлення пропозицій щодо розвитку економіки ОТГ. 
В рамках форуму, спеціалісти відділу економічного розвитку, інвестицій та туризму міської ради презентували пропозиції об’єктів будівель та земельних ділянок, які можуть бути запропоновані зацікавленим особам для ведення підприємницької діяльності.
Керівники підприємств, що діють на території ОТГ: ТДВ «Перечинський лісохімкомбінат», ТОВ «Джерела Карпат», «Перечинська Мануфактура», ТОВ «Самвер», ТОВ «Індустрія деревообробки», поділилися своїми успіхами та проблемами щодо ведення бізнесу. Озвучили переваги роботи та труднощі, з я яким вони стикаються. На думку майже всіх виступаючих, на сьогоднішній день найбільшою проблемою є недостатність кадрового ресурсу. А ще більшою проблемою в кадровому питанні є недостатній рівень знань у наших працівників роботи в командах і на результат. Порушувалося й питання професійно-технічної освіти, відсутність підготовки трудових спеціальностей для діючих підприємств. 
До форуму Перечинська міська рада підготувала та випустила інвестиційний паспорт ОТГ, в якому охарактеризовано діючі підприємства об’єднаної громади, вказані переваги нашого краю для залучення інвестицій та запропоновано ряд будівель, споруд і земельних ділянок, котрі можуть використовуватися для ведення бізнесу. 
Участь у відкритому діалозі взяли: дипломат з економічних питань Генерального консульства Словаччини у м. Ужгород Даніель Цабан, почесний консул Чеської республіки Отто Ковчар, аташе із зовнішніх економічних питань Генерального консульства Угорщини в м. Ужгород Беата Ньюль. 
Форум бізнесу та влади «Стратегічний діалог» був організований за підтримки Закарпатського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного у рамках програми «U-LEAD з Європою».

https://www.youtube.com/watch?v=AuPOTvc7DV0