У Перечинській ОТГ посилюються заходи щодо захисту населення від поширення коронавірусу!

Сьогодні, 16 березня, за рішенням засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Перечинської ОТГ, прийнято рішення, про те, що з вівторка, 17 березня, зупинити роботу всіх магазинів, закладів громадського харчування, окрім продуктових, аптек і заправок та косметичних магазинів, де продаються антисептичні засоби в рамках заходів протидії поширенню коронавірусу.
- Комісія рекомендує жителям Перечинської ОТГ виходити із своїх домівок лише за крайньої необхідності: на роботу; за придбанням продуктів харчування та ліків; звернення до медичних закладів.
- Власникам та керівникам закладів незалежно від форм власності, котрі продовжують працювати, забезпечити особистими засобами захисту обслуговуючого персоналу та дотримуватися рекомендацій щодо проведення заходів по дезінфікуванню приміщень. Додатково проводити вологі прибирання та провітрювання приміщень.
- На території Перечинської ОТГ у всіх закладах незалежно від форм власності заборонено проводити будь-які заняття з дорослими та дітьми. (Негайно)
- Керівникам підприємств, установ та організацій рекомендовано припинити надання адміністративних послуг, які є нетерміновими.
- Держслужбовцям тимчасово призупинити проведення особистого прийому громадян.
- На час дії карантинних заходів до 3 квітня 2020 року відтерміновано проходження профілактичних оглядів дітей до року та планове щеплення дітей.
- Громадянам які повернулися із-за кордону самоізольоватися терміном на два тижні та повідомляти сімейних лікарів, з метою моніторингу стану здоров’я.
- З метою надання консультацій щодо медичних питань діє цілодобовий телефон директора комунального некомерційного підприємства ПМСД Дідичина Ярослава Михайловича - 099-472-26-44.
- Рекомендовано ДОЗ "Барвінок" у найкоротші терміни відновити опалення у закладі.
- Релігійним громадам рекомендується проводити богослужіння у відео режимі.

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________