У Перечині комунальники справилися з снігопадом на "відмінно"

П'ятниця 13-те у місті  запам'ятається рясним снігопадом. Втім, комунальна техніка справилася із заметами достойно.

Чергова бригада співробітників комунального підприємства "Комунальник" оперативно приступили до розчищення доріг міста від снігу, та посипання їх піщано-соляною сумішшю.

Роботи проводилися з п’ятої години ранку до самої ночі. У першу чергу, комунальна техніка розщищала центральну дорогу та всі вулиці Перечина. Не дивлячись на сильні замети, підмітальники комунальної  служби  розчищали  пішохідні зони.

Спеціалісти і техніка комунального підприємства “Комунальник” виконали запланований обсяг робіт і забезпечили можливість громадському транспорту вийти на маршрути зранку, а мешканці могли спокійно пересуватись тротуарними зонами та  виїжджати власним автомобілем на дорогу.

З 14 по 16 січня  були продовжені роботи по очищенню вулиць. Відтак, було прочищено вулиці до міських кладовищ, під’їзди до багатоквартирних будинків, стоянки для автомобілів, в’їзди до магазинів та районної поліклініки й лікарні. Повністю було очищено проїжджу частину вулиці Гуменської до дорожнього полотна. Також, було очищено в’їзд та перехрестя до центральних вулиць.

Перечинська міська рада висловлює щиру вдячність начальнику комунальної служби Володимиру Герзаничу та його працівникам  за оперативне усунення наслідків стихії.