У м.Перечин відзначили День працівників ЖКГ

19 березня в Перечинському районному Будинку культури відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення професійного свята людей, які забезпечують належну життєдіяльність нашого міста, роблять життя його мешканців комфортним, затишним та безпечним – Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.
Привітати працівників комунальної служби «Комунальник» з їхнім професійним святом прийшли заступник голови Закарпатської обласної ради Петро Грицик, начальник обласного управління ЖКГ Василь Романець, голова обласної організації профспілки працівників ЖКГ, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення Іван Зелінський, голова районної ради Михайло Ласкін, міський голова Іван Погоріляк, депутати міської та районної рад.
Щирі слова вдячності всім працівникам «Комунальника» висловив мер міста Іван Погоріляк, який зазначив, що, не зважаючи на складну ситуацію, яку переживає сьогодні наша держава, завдяки працьовитим рукам, високому професіоналізму наш Перечин з кожним днем стає привабливішим і чистішим, розвивається інфраструктура міста, освітлюються вулиці, в будинки подається вода, в чистоті утримуються вулиці, прибудинкові території, парки, сквери. Працівники комунальних служб працюють 24 години на добу, і вдень і вночі, в будні і свята, без вихідних, за будь-якої погоди і цим забезпечують перечинцям комфортне проживання в місті.
З привітальним словом до присутніх звернувся начальник комунального підприємства «Комунальник» Володимир Герзанич, який зазначив, що без цілодобової роботи підприємства важко уявити життя нашого міста. Волидимир Іванович подякував за щоденну клопітку працю працівників комунальної сфери, які роблять все можливе для розвитку Перечина. Також зазначив значимість роботи, зокрема кожного з працівників служби, адже саме на їхніх плечах лежить величезна відповідальність за забезпечення належної життєдіяльності містечка. Опісля привітань, за багаторічну та сумлінну працю, за високий професіоналізм, з нагоди професійного свята, найкращих працівників було нагороджено почесними грамотами та преміями. Після урочистої частини відбувся невеличкий святковий концерт.
Родзинкою свята став парад комунальної техніки перед РБК. Всі містяни, батьки з дітьми та перехожі охоче фотографувались біля комунальної техніки, а також мали змогу підніматись та опускатись на машині автовишка.
Благополуччя кожного будинку, багатьох родини багато в чому залежить від надійності надання послуг підприємства. Комунальні блага стали для кожного з нас настільки звичними, що ми інколи не замислюємось, якою важкою працею забезпечується їх стабільна робота.