У місті відкрили новий ігровий майданчик


Для дітей, які проживають по вул. Ак. Корольова, 29 липня 2017 року  відбулося справжнє свято - відкриття дитячого ігрового майданчика.

Весела музика, кольорові кульки стали чудовим доповненням до справжнього свята. Новенькі гірки, каруселі, гойдалки, та спортивні турніки-тренажери – усе це стало можливим за ініціативи Благодійного фонду «Центр громадських ініціатив» та активних жителів цього мікрорайону.

Земельну ділянку для облаштування дитячого майданчика передала жителька Перечина Василина Джаголія. Всі роботи були виконані жителями мікрорайону. Більшість сімей, у яких є маленькі діти, долучились також своїми коштами. Фінансову підтримку надали Перечинська міська рада та БФ "Центр громадських ініціатив" (у рамках проекту фінансованого Карпатським фондом).

Конкурси, розваги, веселий гамір та дитячий сміх заполонили цього дня усю вулицю біля нових гірок та карусель. Солодкі подарунки дітям презентували ТМ "Карпати Насолоджуйся", магазин "Економка", п/п Баєв Є., п/п Сивохоп Я.

 Ніщо так не тішить серце, як здорові та веселі діти. Хочеться, щоб такий гарний приклад об’єднання жителів вулиці та представників влади знайшов місце і серед інших мікрорайонів, які мріють сьогодні про такий чудовий і затишний ігровий куточок.

Кожному, хто долучився до створення цього неймовірного заходу було зрозуміло: радість в очах дітей – насправді те, заради чого варто жити й працювати.