У місті Перечин розпочинається  проект Корпусу Миру США в Україні  «Розвиток громад»!!!

орпус Миру – неполітична, нерелігійна організація, яка в Україні працює за трьома проектами: «Розвиток громад», «Викладання англійської мови як іноземної»,

«Молодіжний розвиток».

Перечинська міська рада як орган місцевого самоврядування має можливість запросити американського волонтера з проекту «Розвиток громад», метою якого є допомогти українським громадам стати більш економічно та соціально стабільними через посилене громадянське суспільство та покращене ділове середовище.

Однією з умов приїзду до нас Волонтера, є те, що протягом перших півроку своєї роботи, він повинен проживати в українській сім’ї.
У зв’язку з тим, Перечинська міська рада шукає родину, яка б протягом півроку погодилася приймати в себе вдома американського волонтера з Корпусу Миру (з наданням окремої кімнати).

З свого боку Волонтер робитиме щомісячний внесок до бюджету родини у розмірі 1200 грн. (для компенсації за спожиті комунальні послуги) та сплачуватиме оренду житла.

Для отримання більш детальної інформації просимо звертатися за тел. 03145-21409, 0664959830 або подавати свої пропозиції на електронну адресу Перечинської міської ради rada_perechyn@ukr.net