У Києві на Національному форумі обговорили «Етичні стандарти для народних обранців: перспективи запровадження в Україні»

31 січня 2017р. на базі бізнес-центру "Парус" у м. Києві відбувся Національний форум на тему: «Етичні стандарти для народних обранців: перспективи запровадження в Україні», у якому прийняли участь секретар міської ради Олеся Вовканич-Белеканич та головний спеціаліст з обліку громадян Олеся Борис.
Учасники заходу обговорили з представниками влади та громадськіфстю питання необхідності запровадження в Україні етичних стандартів поведінки для депутатів усіх рівнів.
В рамках форуму були передбачені дві дискусійні панелі:
- Чи потрібно запроваджувати в Україні етичні стандарти поведінки для депутатів?
- Розвиток політичної культури шляхом впровадження етичних стандартів поведінки для обраних осіб.
В результаті обговорень та обміном досвіду діяльності рад різних рівнів, учасники з’їзду визнали Перечинську міську раду однією з передових в Україні.
Захід відбувається в рамках кампанії з імплементації етичних кодексів та створення етичних комісій органами місцевого самоврядування, втілюється Інститутом “Республіка” та Центром “Ейдос” у співпраці з Національним демократичним інститутом міжнародних відносин за фінансової підтримки Уряду Канади.