У дитячій бібліотеці пройшла нарада з питань національно-патріотичного виховання

16 березня 2016 року у Перечинській дитячій бібліотеці пройшла нарада освітян з питань національно-патріотичного виховання за участі міського голови І.Погоріляка.

Нещодавно, на сесії міської ради, депутати затвердили програму, розроблену депутатом Олександром Болтяном, національно-патріотичного виховання молоді на 2016-2018 рр. З цього приводу, мерія запросила освітян та представників громадських організацій для роз’яснення основних засад та налагодження співпраці у створенні комплексної програми, що сприятиме вихованню у дітей любові до рідної держави та відчуттю відповідальності за неї.

«Вважаю, що за останні роки національно-патріотичному вихованню молоді приділяли замало уваги, а враховуючи нинішню ситуацію в країні це стало особливо важливим. Маємо на Перечинщині своїх героїв, зокрема, вісім січовиків, яких у 1938 році замордували й розстріляли за те, що вони відстоювали незалежність Карпатської України.», - прокоментував міський голова Іван Погоріляк.

Також, міський голова Перечина розповів про пророблену в місті роботу за перших сто днів нової влади. З першого дня діяльності було розпочато ремонтні роботи на мережах міського водогону. Проведено ряд профілактичних робіт та ліквідовано декілька так званих проривів на водогоні в межах міста. Для КП «Комунальник» закуплено хоч і не нову автомобільну «вишку», спецодяг для працівників, постійно проводяться роботи по відновленню вуличного оселення, вчасно вивозиться сміття з прилеглих територій до багатоповерхівок та приватного сектору.

Програма національно-патріотичного виховання молоді, що у Перечинській міській раді прийнята вперше, включатиме відновлення національної пам’яті, пропагування здорового способу життя, а також літнє таборування спортивно-патріотичного характеру, пропагування української музики та культури загалом.