ТОВ «Джерела Карпат» відкрили нову лінію

22 лютого 2017 року відбулося урочисте  відкриття нової лінії по виробництву плодово-овочевих консервних продуктів на ТОВ «Джерела Карпат».

Участь у відкритті взяли перший заступник голови Перечинської районної державної адміністрації Мар’яна Ладомиряк, заступник голови Перечинської районної ради Михайло Петрішко, голова Перечинської міської ради Іван Погоріляк, начальник управління економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Петро Доброцький, заступник начальника управління економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Йосип Цвік та представники департаменту агропромислового розвитку Закарпатської обласної державної адміністрації.

Урочисте відкриття здійснили генеральний директор ТОВ «Джерела Капат» Ярослав Фуглевич,  виконавчий директор ТОВ «Джерела Капат» Руслан Кучінка. Настоятель Святомиколаївського православного храму міста о.Володимир Грицько освятив підприємство.

Після багатьох років, власникам вдалося відновити роботу заводу. Підприємство працює з березня місяця, і за такий короткий час, це насправді дуже великий успіх, постійно оновлюється асортимент, як консервації так і солодкої продукції.

Генеральний директор ТОВ «Джерела Капат» Ярослав Фуглевич, який акцентував увагу на тому, що продукція, яка виробляється на підприємстві, користується значним попитом, як і в Україні, так і за кордоном, зокрема це показала виставка, яка нещодавно відбулася у Берліні. Як результат, підприємство   отримало сертифікат про реалізацію продукції за кордон.

ТМ «Карпати Насолоджуйся», дістали свої перші нагороди, 26 жовтня 2016 року у столичному Міжнародному Виставковому Центрі в дегустаційному конкурсі «World Food Ukraine» 2016, де отримали аж 14 золотих медалей. Торгова марка представила свою продукцію одразу у двох номінаціях: «World Juice Ukraine 2016» – соки та напої та «World Canned Vegetables & Fruit 2016» – плодоовочева продукція.

На завершення,  всі гості оглянули завод та мали чудову можливість спробувати та оцінити асортимент продукції, а саме: мариновані та солоні огірки, а також томати у власному соку і у маринаді, маринований перець чилі та перець солодкий. Не обійшлось теж без джемів та напоїв. Підвищеного інтересу набрало   горіхове, клубнічне, персикове варення  та джем з дині – новинка від ТМ «Карпати Насолоджуйся».

Екологічно чисту продукцію можна придбати в супермаркетах Ужгорода та Мукачева, в ТЦ «Дастор», «Барва» та на ринках.

Дуже сподіваємось, що продукція буде реалізовуватися і в Перечині.