ТМ "Карпати Насолоджуйся" представили свій асортимент продукції

22 грудня 2016 року, в адміністративній будівлі районної ради, ТМ «Карпати Насолоджуйся» (колишній соковинний завод м.Перечин) представили різний асортимент своєї продукції.
ТМ «Карпати Насолоджуйся» є новою компанією, що динамічно розвивається в галузі харчових продуктів. Їх сеціалізація – виготовлення соків, джемів, сиропів, морсів та консервації і для цього ретельно відбираються плоди, що попередньо були вирощені в екологічно чистій карпатській зоні.
Учасники мали чудову можливість спробувати та оцінити новинки, серед яких було представлено консервацію.
У програмі заходу діяла безкоштовна дегустація маринованих та солоних огірків, а також томатів у власному соку і томатів у маринаді. Не обійшлось без джемів та напоїв. Черговою приємністю на дегустації були сиропи.
«Нещодавно, ми могли похвалитися борщовою заправкою та лечо. Також поповнився асортимент сиропів, ми додали шипшину, яка є дуже поживною та корисною для імунітету, брусничний і журавлиний сиропи, а також поповнили асортимент соків – яблучно-буряковий сік та яблучно-морквяний сік. Свою продукцію ми готуємо за традиційними європейськими рецептами, не використовуючи барвники, ароматизатори та штучні консерванти. Завдяки цьому, продукція зберігає цілющі властивості та первинний смак плодів» - розповіла Аліція, маркетолог підприємства.
ТМ «Карпати Насолоджуйся», дістали свої перші нагороди, 26 жовтня 2016 року у столичному Міжнародному Виставковому Центрі в дегустаційному конкурсі «World Food Ukraine» 2016, де отримали аж 14 золотих медалей. Торгова марка представила свою продукцію одразу у двох номінаціях: «World Juice Ukraine 2016» – соки та напої та «World Canned Vegetables & Fruit 2016» – плодоовочева продукція.
Підприємство працює з березня місяця, і за такий короткий час, це насправді дуже великий успіх, постійно оновлюється асортимент, як консервації так і солодкої продукції.
Екологічно чисту продукцію можна придбати в супермаркетах Ужгорода та Мукачева, в ТЦ «Дастор», «Барва» та на ринках.
Директор підприємства Руслан Кучінка зазничив, що продукція буде реалізовуватися і в Перечині.