Свій 80-річний ювілей відзначає поважний громадянин м.Перечин - Антон Миколайович Мазнічко

13 квітня 2017 року,  cвій 80-річний ювілей відзначив лікар-хірург Перечинської ЦРЛ, ветерана праці, Почесний громадянин міста Перечин 2009 року Антон Миколайович Мазнічко.

З цієї нагоди, привітати поважного перечниця з визначною датою прийшли міський голова Іван Погоріляк та медичний колектив Перечинської ЦРЛ, з яким наш ювіляр пропрацював не один рік.

За багаторічну і плідну роботу, особистий і вагомий внесок у розвиток та впровадження новітніх технологій у сфері медицини, співпрацю  з органом місцевого самоврядування, активну громадську позицію   та з нагоди відзначення Ювілею з Дня народження, Іван Погоріляк вручив ювіляру Почесну грамоту Перечинської міської ради.

Свою трудову діяльність в Перечині Антон Миколайович розпочав у 1962 році ординатором хірургічного відділення Перечинської районної лікарні. З 1967 року очолював хірургічне відділення Перечинської ЦРЛ. Неодноразово проходив курси підвищення кваліфікації на місцевій базі (м. Ужгород) та центральних клініках України (Київ, Харків, Львів). Атестаційною комісією був признаний хірургом вищої кваліфікаційної категорії.

За період трудової діяльності в Перечині, на плечі Антона Миколайовича лягло чимало випробувань. Йому довелося здійснити не один десяток тисяч операцій.

Таланту, професіоналізму та активній життєвій позиції Антона Мазнічка можна тільки позаздрити. Він горить сам і запалює інших, впевнено долає труднощі і вчить йти вперед, не зупиняючись на півдорозі…

З Днем народження, шановний ювіляре!