Свято Першого дзвоника відзначили в Перечинській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Сьогодні, 1 вересня, всі школи Перечинської об’єднаної територіальної громади урочисто відсвяткували початок навчального року, не виключенням стала і Перечинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів. 
Загальноосвітня школа міста, як і усі інші навчальні заклади, розпочала новий навчальний рік урочистою лінійкою. Власне, головними дійовими особами цього свята традиційно є першокласники. Саме їх радісно зустрічали на святі, адже сьогодні першачки долучаються до своєї шкільної родини. 
Продовжилося свято промовою директора навчального закладу Федора Гунки. На свято завітали поважні гості – міський голова Іван Погоріляк, керуюча справами виконавчого комітету міської ради Євгенія Гафіянич, директор ТДВ Перечинський ЛХК Юрій Мальцев, благочинний Перечинського району, протоієрей, настоятель Свято-Миколаївського православного храму м.Перечин Володимир Грицько.
Іван Погоріляк привітав всіх присутніх із початком нового навчального року та вручив подарунки за участь в конкурсі «Світ без сміття» який проводив Корпус Миру на базі Перечинської ЗОШ в рамках проекту «Розвиток громад» за кращі колективні роботи класним керівникам 2-А класу, 3-Б та 4-А. Також, вручив грамоти Переможцям у Всеукраїнських змаганнях із футболу «Шкіряний м’яч – кубок Coca-Cola» 2016-2017 років (вікова група U-13) та тренерам команди Василю Стецо, Тарасу Вайданич, Василю Керецману за високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту, за досягненні високі результати у Всеукраїнських змаганнях з футболу, креативність, ентузіазм та з нагоди відзначення свята Першого дзвоника.
На завершення, благочинний Перечинського району, протоієрей, настоятель Свято-Миколаївського православного храму Володимир Грицько сказав напутнє слово школярам та дав благословення.