Спільна праця влади і громади

У суботу, 8 квітня, зусиллями депутатів міської ради та жителів будинків 19-20 пл. Народної, було проведено суботник на новозбудованому дитячому майданчику, що знаходиться на прилеглій території. На території посіяно траву, посаджено кущі, квіти, дерева, вкатано грунт та прибрано сміття. До прибирання долучались всі бажаючі.

 Безмежну вдячність висловлюємо мешканцям пл.Народної, які активно долучилися до облагороджування території майданчика – Марії Товт, Галини Ігнатик, Вікторії Коцка, Людмилі Барник, Юрію Пйосі, Володі Фуцур, Івану Сеничу, Анатолію Мещерякову. Депутатам – Дмитру Шейко, Ярославу Шинкарчуку, Михайлу Барнику. Окрема подяка власнику кефе-піцерії «Family Pizza» Михайлу Мигальницькому, який гостинно частував гарячим чаєм та кавою. Долучившись до толоки, кожен з них, особистим прикладом продемонстрував дбайливе ставлення до рідного міста.

Це не перша добра справа, яку робить команда депутатів, тим самим показуючи приклад самоорганізації населення. Дуже тішить той факт, що депутати не забули про те, що їх вибрали саме для того, аби такі майданчики в місті не були аж ніяк великою рідкістю.